Blanka Lipińska pojechała na wakacje.Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska zdradziła, gdzie spędziła urlop z ukochanym. Odważne zdjęcia ukazały się na jej profilu

Blanka Lipińska wróciła z rajskich wakacji. Konsekwentnie nie zdradzała kierunku podróży, jednak ostatnio na jej Instagramie pojawiły się już zdjęcia z urlopu. Wypoczywała w znanym kurorcie.

Blanka Lipińska regularnie pojawia się na ustach mediów za sprawą działalności literackiej, a ostatnio - dzięki ekranizacji jednego z jej bestsellerów. Po długich pracach na planie (które relacjonowała na swoich social mediach), pisarka zdecydowała się wraz z partnerem na dłuższy wyjazd. Para w przeciwieństwie do innych gwiazd postawiła na południe Europy.

Podjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymanePodjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymaneCzytaj dalej

Blanka Lipińska wypoczywa na południu

Na Instagramie pisarki pojawiły się zdjęcia z kurortu Stella Island Luxury Resort & Spa na greckiej Krecie. Wraz z muzykiem, Aleksandrem Milwiwem-Baronem wypoczywała w pensjonacie, który przyjmuje wyłącznie pełnoletnich urlopowiczów. Najwidoczniej Blanka Lipińska chciała na swoich wakacjach przede wszystkim ciszy, stąd też decyzja o obiekcie bez najmłodszych

. - Piękny, dopieszczony hotel wart swojej ceny. Miejsce absolutnie magiczne. Z cudownymi widokami, świetną obsługą, DOSKONAŁYM jedzeniem i bez dzieci. Próżno tu szukać głośnych rozrywek, są za to kameralne koncerty, joga i 5 restauracji a’la carte. [...] Spędziliśmy tu nasze pierwsze, wspólne wakacje i to był idealny wybór - pisała na swoim Instagramie Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska wróci do Grecji?

Według relacji samej pisarki Kreta tak przypadła do gustu urlopowiczom, że zamierzają ponownie zawitać na południu Europy. Blanka Lipińska podkreślała, że podczas wakacji wraz z partnerem odczuli prawdziwą gościnność Greków, a sam wyjazd znacząco “naładował baterie” do kolejnych wyzwań. Co ciekawe, dziennikarze WP dotarli do informacji, że 5-gwiazdkowy kurort za tygodniowy pobyt inkasuje nawet 25 tys. zł.

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja jest fatalna. Natychmiastowe spotkanie sztabu kryzysowego
2. Pilnie poszukują klientów sklepu na północy Polski. Niezwykle ważny komunikat

3. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny

- Poznaliśmy wspaniałych ludzi i poczuliśmy czym jest grecka gościnność. Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy - spokój, prywatność i kilka kilogramów do przodu. Bawiliśmy się doskonale, a teraz czas brać się do pracy Na pewno tu wrócimyi to już niebawem - relacjonowała Blanka Lipińska.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pytacie o miejsce, w którym byliśmy ???????? @stellaislandcrete piękny, dopieszczony hotel wart swojej ceny. Miejsce absolutnie magiczne ✨ Z cudownymi widokami, świetną obsługą, DOSKONAŁYM jedzeniem i bez dzieci ???? Próżno tu szukać głośnych rozrywek, są za to kameralne koncerty, joga i 5 restauracji a’la carte. Spędziliśmy tu nasze pierwsze, wspólne wakacje i to był idealny wybór. Poznaliśmy wspaniałych ludzi i poczuliśmy czym jest grecka gościnność ???????? Dziękuje @izaborkowska25 za znalezienie tego miejsca ???? Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy - spokój, prywatność i kilka kilogramów do przodu ???? Bawiliśmy się doskonale, a teraz czas brać się do pracy ???????? Na pewno tu wrócimy ????????⛵️☀️????❤️ i to już niebawem ???????????????? ???????????????????????????????????? I have many questions about the place where we stayed in Greece ???????? @stellaislandcrete is a really beautiful, pampered hotel well worth the money - truly amazing place ✨ Beautiful views, great service, EXCELLENT food and no kids!!! ???? You won't find loud entertainment here but there are small, exclusive concerts, yoga and 5 a'la carte restaurants. We spent here our first vacation together and it was a perfect choice. We met wonderful people and felt what Greek hospitality is ????????Thank you @izaborkowska25 for finding this place ???? We got more than we expected - peace, privacy and extra few kilos ???? We had a great time, and now it's time to go back and get to work. ???????? We will definitely come back here ????????⛵️☀️????❤️ And it will be soon ????????????????

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski przerwał urlop, wraca do pracy. Chodzi o rekord zarażeń w Polsce, ponad 600 osób
  2. Nie żyje były selekcjoner. Był legendą światowego sportu, pamiętały go miliony kibiców
  3. Dokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki Boskiej
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Córka Anny Jantar w ważnej sprawie pokazała znajdkę i jej dziecko. Zwróciła się z apelem do fanów

Źródło: Wirtualna Polska

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł