Blanka Lipińska jest w EgipcieFot. instagram.com/@blanka_lipinska

Blanka Lipińska rozstała się z Baronem? Wyjechała z Polski. Wszystko wyszło na jaw. Fani zdruzgotani

Blanka Lipińska stała się sławna, gdy jej książka "365 dni" odniosła sukces. Kontrowersyjne dzieło przyniosło jej duży zysk, z czego chętnie korzysta. Teraz wypoczywa w luksusowym hotelu w egipskim kurorcie.

Blanka Lipińska od kilku dni wypoczywa w Egipcie, o czym na bieżąco informuje za pośrednictwem Instagrama. Na swoim stories pokazuje zdjęcia i odpowiada fanom, którzy mają wiele pytań na temat wyjazdu do tego kraju. Obecnie obowiązujące przepisy pozwalają na przekroczenie granicy po okazaniu negatywnego wyniku testu na koronawirusa.

Kolejny skandal w Watykanie. Afera goni aferę. Na placu tłumy turystów, a za murami rozpustaKolejny skandal w Watykanie. Afera goni aferę. Na placu tłumy turystów, a za murami rozpustaCzytaj dalej

Blanka Lipińska wybrała modny kurort

Powody, dla których Lipińska wybrała kurort El Gouna niedaleko Hurghady są oczywiste. Chociaż w Polsce jest już chłodno i często pada deszcz, w gorącym Egipcie pogoda dopisuje. W dodatku wybrzeże Morza Czerwonego dostarcza wielu atrakcji, takich jak luksusowe hotele, piaszczyste plaże i ciepła woda. Można też uprawiać sporty wodne lub oglądać rafę koralową.

Internauci zaczęli zadawać wiele pytań o techniczne szczegóły wyjazdu. Walory Hurghady świetnie widać, ale nie wszyscy wiedzą, jakie warunki trzeba spełnić, by się tam dostać. "Jak najlepiej się tam dostać?" - zapytała Blankę Lipińską jedna z obserwatorek na Instagramie. W odpowiedzi usłyszała, że "za pierwszym razem najlepiej przez biuro, bo ono wszystkim się zajmie".

Dzisiaj grzeje: 1. Media podały dramatyczne wiadomości, wszystkie ofiary śmiertelne są Polakami. Tragedia za granicą
2. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
3. Uwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynku

Turyści pragnący spędzić wakacje w Egipcie muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa, lub poddać się badaniu na tamtejszym lotnisku. Autorka "365 dni" zdecydowała się zrobić test przed wylotem, by nie ryzykować utknięciem w hotelu w przypadku dodatniego wyniku. Obecnie niektóre biura podróży oferują usługę pobrania wymazu przez specjalną firmę, z którą współpracują.Wyniki sa gotowe przed wyjazdem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł do klatki z niedźwiedziem, został śmiertelnie poturbowany. Czy niedźwiedź z cyrku zostanie uśpiony?
  2. Zmiana czasu 2020: Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy?
  3. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z wyprawy sprzed 22 lat. Totalna petarda, nie da się oderwać oczu
  4. Wyciekły porażające zdjęcia z Chin. Nie do wiary, co się tam wyprawia
  5. Otworzyli mumię sprzed 2500 lat. Wszystko się nagrało, widok zapiera dech
  6. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

Źródło: WP

Następny artykuł