biuro podróży itaka zawiesza lotyFot. Pixabay.com/katyveldhorst

Polskie biuro podróży zawiesza wszystkie wyjazdy. Decyzja natychmiastowa

Biuro podróży z Polski podjęło natychmiastową, bardzo ważną decyzję. W związku z sytuacją w Polsce i na świecie, zapadła decyzja o natychmiastowym wstrzymaniu wszystkich wyjazdów.

Biuro podróży Itaka podjęło decyzję o zawieszeniu wszystkich wyjazdów. Jest to związane z błyskawicznie rozprzestrzeniającym się koronawirusem, z którym obecnie zmaga się nie tylko Polska, ale niemalże cały świat. Wczoraj wieczorem premier Mateusz Morawiecki ogłosił czasowe zamknięcie granic, a osoby, które przyjeżdżają do kraju, poddawane mają być 14-dniowej kwarantannie.

Tak w Tajwanie radzą sobie z koronawirusem. Wielkie brawa, Polacy powinni wziąć przykładTak w Tajwanie radzą sobie z koronawirusem. Wielkie brawa, Polacy powinni wziąć przykładCzytaj dalej

Biuro podróży Itaka wstrzymuje wszystkie wyjazdy

Itaka potwierdziła zawieszenie wyjazdów organizowanych aż do 15 kwietnia. Osoby, które mają w tych terminach wykupione wycieczki, zostaną powiadomione przez pracowników o obecnej sytuacji. Biuro podróży apeluje również o skontaktowanie się z punktami, w których turyści zakupili wycieczki. Dopełnione zostaną wtedy wszelkie formalności oraz omówiona kwestia zmian terminów lub miejsc wyjazdu.

Biuro podróży zapewnia również, że wszystkie osoby, które obecnie przebywają na urlopach za ich pośrednictwem, mają zagwarantowany powrót do kraju i nie muszą o nic się martwić. Jedyną zmianą będzie przejście obowiązkowej kwarantanny, która trwać ma 14 dni, a wynika z wprowadzenia w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska zamyka granice dla cudzoziemców. Premier potwierdził
2. Polska zamknie granice? Sztab kryzysowy w trakcie narady

Szczegółowe infromacje na temat działań obowiązkowych po przyjeździe, turyści otrzymają od razu po wylądowaniu w Polsce. Wszystkie one mają służyć powstrzymaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa i - jak podkreślał premier Morawiecki - są przemyślane, skonsultowane z ekspertami i nie wynikają z emocjonalnych pobudek, bo są działaniami prewencyjnymi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła zdradziła całą prawdę o obecnych relacjach z Piotrem. Fani zaniemówili
  2. Andrzej Duda usłyszał z tłumu obraźliwy okrzyk. Nie wytrzymał, musiał odpowiedzieć
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Ogromny pies położył się na grobie właścicielki. Ciężko powstrzymać łzy na widok jego rozpaczy

Źródło: Onet

Następny artykuł