bilety do suntago wodny światScreen/youtube/Ready for Boarding

Największy park wodny w Polsce otwarty. Wielu turystów przeżyło ogromne rozczarowanie

Bilety wstępu do Suntago Wodny Świat rozchodzą się w zawrotnym tempie. Dziś miało miejsce oficjalne otwarcie atrakcji, lecz niestety wielu turystów było bardzo zawiedzionych.

Bilety do największego parku wodnego w Polsce dostępne były już od dłuższego czasu, a wszyscy chętni nie mogli doczekać się oficjalnego otwarcia. Dzisiaj, dokładnie w tłusty czwartek, w końcu turyści się doczekali, a Suntago Wodny Świat przeżywa prawdziwe oblężenie. Nie wszyscy jednak niestety mogą być zadowoleni, bowiem na oficjalnym fanpage'u na Facebooku atrakcja wystosowała przykre powiadomienie.

Szczyt żenady w samolocie. Pasażer wszystko wrzucił do sieci, brak słów [FILM]Szczyt żenady w samolocie. Pasażer wszystko wrzucił do sieci, brak słów [FILM]Czytaj dalej

Bilety do Suntago Wodny Park rozeszły się jak świeże bułeczki

Wiele osób może przeżyć ogromne rozczarowanie, gdy uda im się już dotrzeć do Suntago. Okazuje się, że wszystkie bilety na najbliższe dni zostały wyprzedane, a osoby, które zjawią się przy kasach, zostaną odprawione z kwitkiem.

- UWAGA! Mamy sold out! Wejście do Suntago w dniach 20, 21 i 22.02 tylko z wejściówkami kupionymi online – bilety w kasach tego dnia będą niedostępne - brzmi komunikat opublikowany w mediach społecznościowych.

Jak widać, kolejna fala chętnych na wodne szaleństwa będzie miała okazję wejść na teren obiektu dopiero w niedzielę. Lepiej też zarezerwować bilety jak najszybciej online, bo jest duże prawdopodobieństwo, że kolejne partie wejściówek rozejdą się równie szybko.

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
2. Słynna polska fabryka zamyka się po ponad 150 latach działalności. Jej wyroby wielu z nas ma w swoich domach

Obiekt miał dziś swoje oficjalne otwarcie i od tego momentu czynny będzie przez 365 dni w roku. W tygodniu, od poniedziałku do piątku, będzie można bawić się w nim w godzinach 10:00-22:00. W weekendy dostępny będzie od 9:00 do 22:00 i takie same godziny obowiązują też w święta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę
  2. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  3. Tragedia podczas wakacji na Kanarach. 5-letnie dziecko nie żyje, rodzina we łzach
  4. Po porwaniu przez lawinę, Urubko wysłał niesamowicie smutną wiadomość. Podjął decyzję
  5. Lawina uderzyła prosto w turystki. Akcja ratunkowa narciarzy została nagrana, dramatyczne chwile
  6. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę

Źródło: Onet

Następny artykuł