Bieszczady genialna wiadomośćWikimedia Pibwl CC BY-SA 3.0 https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Bieszczady rozbiły bank. Genialna wiadomość dla wszystkich turystów

Bieszczady: potwierdzono bardzo dobrą wiadomość. Turyści, którzy planują urlop w górach, prawdopodobnie będą zachwyceni. Wszystko dzięki nowej inicjatywie, która powstała na południu Polski. Wspaniałą decyzję podjęto zaraz po rozpoczęciu sezonu wakacyjnego.

Bieszczady mogą przyciągnąć w tym roku jeszcze więcej turystów. Wszystko dzięki inicjatywie, która ruszyła tuż po rozpoczęciu sezonu wakacyjnego. To szczególnie dobre informacje dla każdego, kto zamierza spędzić urlop w polskich górach. Wyznaczony został nowy odcinek, który jest już dostępny dla podróżnych. Dzięki temu szlak stanie się jeszcze atrakcyjniejszy. Trasa została oznaczona kolorem żółtym. Wszystkie potrzebne wiadomości na temat nowego szlaku można otrzymać w w punktach informacyjno-kasowych.

Wielu Polakom przysługuje płatny, dodatkowy urlop. Niektórzy mogą nawet nie wiedziećWielu Polakom przysługuje płatny, dodatkowy urlop. Niektórzy mogą nawet nie wiedziećCzytaj dalej

Odwiedzając Bieszczady, turyści w tym sezonie będą mogli skorzystać z poszerzonej oferty. Bieszczadzki Park Narodowy wyznaczył nowy odcinek szlaku, który został poprowadzony z Przełęczy Wyżnej (972 m n p.m.) na Dział (1103 m n.p.m.). Trudno byłoby wybrać lepszy moment na ogłoszenie tej wiadomości niż sam początek wakacji. Trasa jest przedłużeniem szlaku żółtego Połonina Wetlińska – Przełęcz Wyżna. Wejście na nowy szlak górski podróżni mogą znaleźć po prawej stronie parkingu.

Bieszczady: nowy szlak dla turystów

Dzięki otwarciu nowego żółtego szlaku turyści mogą ruszyć w Bieszczady jeszcze chętniej. Wiele wskazuje na to, że w tym sezonie w polskich górach pojawią się tłumy podróżnych. Bez wątpienia otwarcie nowej trasy tuż na początku wakacji jest strzałem w dziesiątkę. Pracownicy parku zwracają się jednak z prośbą do wszystkich odwiedzających, aby zachowali ostrożność podczas przejścia przez płytę parkingową. Przedłużenie szlaku żółtego Połonina Wetlińska – Przełęcz Wyżna ma wiele do zaoferowania.

Wybierając się w Bieszczady nową trasą, turyści mogą liczyć na piękne widoki. Nowy szlak górski poprowadzony jest zalesionym, łagodnym zboczem i wyprowadza podróżnych do wiaty w części szczytowej Działu, gdzie łączy się ze szlakiem zielonym. Następnie podróżni mogą wędrować w stronę Małej Rawki lub zejść do Wetliny. Szacuje się, że pokonanie trasy zajmuje około 1 godz. 10 min do góry oraz 40 min w dół. Każdy zainteresowany przetarciem nowego szlaku może kupić bilety w punkcie informacyjno-kasowym przy wejściu na szlak lub drogą internetową – poprzez stronę bdpn.eparki.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. 17-latek w centralnej Polsce nie posłuchał zakazu podczas wakacji. Nie żyje
2. Lidl zamknie czasowo część swoich sklepów na terenie całej Polski. Sieć poinformowała na jak długo

Za sprawą inicjatywy Bieszczadzkiego Parku Narodowego Bieszczady w tym sezonie mogą stać się kierunkiem, w jakim podąży wielu miłośników gór. Przypominamy, aby podczas urlopów zwrócić szczególną uwagę na zachowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o skandalicznym zachowaniu Polaka w jednym z turystycznych miast.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje prawdziwa legenda, był idolem dla pokoleń, zatrważające informacje
  2. Nie żyje znany, nagradzany polski dziennikarz. Zabrała go poważna choroba, tragiczne doniesienia
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Zostawiła yorka na 4 godziny w samochodzie. Wszystkie okna były zamknięte

Źródło: Radio Eska

Następny artykuł