Bieszczady straszna tragediaPxfuel

Straszna tragedia na Solinie. Nic nie dało się zrobić, przykre

Bieszczady poruszone dramatycznymi wydarzeniami, do których doszło w czwartek 13 sierpnia w godzinach wieczornych. Na Solinie doszło do tragedii po tym, jak mężczyzna wpadł do wody. Przykre informacje oficjalnie potwierdziła podkarpacka policja. Obecnie służby pracują nad wyjaśnieniem okoliczności tego wypadku. To pierwszy taki przypadek na Jeziorze Solińskim w tym roku.

Bieszczady ze smutną wiadomością. W czwartek 13 sierpnia po godzinie 22:00 doszło do wypadku, który okazał się tragiczny w skutkach. Z pomostu do Jeziora Solińskiego wpadł mężczyzna. Chociaż będąca na miejscu kobieta próbowała udzielić mu pomocy, nie udało się go uratować. Po zawiadomieniu na miejscu pojawiły się służby. To pierwszy przypadek utonięcia w Jeziorze Solińskim w tym roku.

Obostrzenia po powrocie z wakacji? Rzecznik MZ zabiera głosObostrzenia po powrocie z wakacji? Rzecznik MZ zabiera głosCzytaj dalej

Co sezon Bieszczady przyciągają mnóstwo turystów. W związku z dramatycznymi wydarzeniami z 13 sierpnia policja zaapelowała zarówno do wczasowiczów, jak i mieszkańców o zachowanie ostrożności oraz rozważne korzystanie z bieszczadzkich akwenów. W czwartek około godziny 23:00 z Jeziora Solińskiego wyłowiono ciało 35-letniego mężczyzny. Podjęto jeszcze próby przywrócenia czynności życiowych, te jednak nie przyniosły efektów.

Bieszczady: 35-letni mężczyzna utoną w Jeziorze Solińskim

Bieszczady często są kierunkiem wybieranym przez podróżnych nie tylko ze względu na góry, ale również wody akwenów. Wakacje pary, która wybrała się do Polańczyka, skończyły się tragicznie. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez podkarpacką policję 35-latek wpadł z pomostu do Jeziora Solińskiego. Mężczyzna nie potrafił pływać i utonął. Na miejscu pojawili się nurkowie ze straży pożarnej, którzy wyłowili ciało.

- Pomocy próbowała udzielać mu kobieta, z którą przyjechał do Polańczyka, jednak bezskutecznie. Około godz. 23 nurkowie ze straży pożarnej, którzy w okresie wakacji szkolą się w Polańczyku, wydobyli z wody ciało mężczyzny - komunikat policji cytuje Onet.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodny widok na plaży w Polsce. Wielu turystów chciałoby zobaczyć na własne oczy
2. Szykuje się dymisja ministra edukacji? Zaskakujące słowa Piontkowskiego

Po dramatycznych wydarzeniach służby zaapelowały do osób odwiedzających Bieszczady, aby zachowały szczególną ostrożność podczas wypoczynku w okolicach bieszczadzkich akwenów. Po wyłowieniu ciała 35-letniego mężczyzny próby reanimacji trwały jeszcze przez około godzinę, aż lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Zmarły pochodził z powiatu rzeszowskiego. To pierwszy przypadek utonięcia na Solinie w tym roku. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o pilnym ostrzeżeniu na zachodzie Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marcin Najman nie wytrzymał. Zwrócił się do tysięcy Polaków z apelem, nie mógł dłużej siedzieć w spokoju
  2. PKO BP rusza ze specjalną akcją, wyjątkowe wieści. Przyłączyć mogą się nie tylko klienci
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Pieski poznały nowego członka rodziny, czekały na to aż 9 miesięcy. Ich reakcja chwyta za serce

Źródło: Onet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł