Białystok był młodyFot. Wikimedia Kevin.B CC BY-SA 3.0

Straszna tragedia na wschodzie Polski. Był bardzo młody

Białystok wciąż żyje tragedią, do której doszło w środę 12 sierpnia br. W wyniku dramatycznych wydarzeń obrażenia odniósł bardzo młody mężczyzna. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe i rozpoczęły działania. Niestety finał akcji był wstrząsający. Lekarz musiał stwierdzić zgon. Okoliczności zdarzenia nadal są analizowane.

Białystok wstrząsnęła tragedia, w wyniku której zmarł 18-letni chłopak. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w środę 12 sierpnia wieczorem. Po postrzeleniu służby próbowały jeszcze uratować młodego mężczyznę, jednak akcje ratunkowe nie przyniosły skutków. Okoliczności zdarzenia nadal są analizowane. Jak informują media, nie wyklucza się samobójstwa.

Ogień trawi wszystko na swojej drodze. Mieszkańcy kraju musieli uciekać z domówOgień trawi wszystko na swojej drodze. Mieszkańcy kraju musieli uciekać z domówCzytaj dalej

Tragedia w mieście Białystok z udziałem tak młodej osoby jest wstrząsająca. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media 18-latek postrzelił się na strzelnicy przy ulicy Produkcyjnej. Po zakończeniu akcji ratowniczej, która niestety nie pomogła ofierze, służby przekazały lokalnym serwisom wstępne informacje. Wynika z nich, że mogła to być śmierć samobójcza.

Białystok: śmierć 18-latka na strzelnicy

Po tym, jak w strzelnicy w mieście Białystok doszło do tragedii, okoliczności zaczęły badać służby. Relację z miejsca dramatycznego zdarzenia przedstawił w rozmowie z Kurierem Porannym Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji. Mężczyzna zaznaczył, że sprawa nadal jest badana przez służby. Niestety postrzelonemu 18-latkowi nie dało się pomóc.

- Mężczyzna postrzelił się i mimo reanimacji nie udało się go uratować. Policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora w celu ustalenia szczegółów tego wypadku - słowa Marcina Gawryluka cytuje Kurier Poranny.

Białystok nadal żyje tragedią z 12 sierpnia. Chociaż z informacji przekazanych lokalnym mediom wynika, że służby podejrzewają samobójstwo, to organy będą jeszcze dokładnie badały okoliczności tragicznego zdarzenia, w wyniku którego 18-letni chłopak stracił życie. Policja pod nazdorem prokuratury będzie sprawdzała, czy osoby trzecie nie namawiały 18-latka do targnięcia się na życie bądź nie udzielały mu w tym pomocy. Za taki czyn grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje: 1. Koniec, wprowadzono kolejny zakaz, brzmi niewiarygodnie. Zagraniczny rząd zdecydował
2. Dzisiaj w Biedronce możesz się nieźle obłowić. Podstawowe produkty kupisz za połowę ceny

Niestety Białystok to przykry przykład tego, z jakimi problemami mogą obecnie zmagać się młodzi ludzie. Według WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) depresja jest w czołówce najczęściej występujących chorób na świecie. Nieleczona często może prowadzić do samobójstwa. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tragedii na plaży w Sopocie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legenda polskich kibiców. Środowisko fanów pogrążyło się w żałobie
  2. Pilne, bardzo ważne informacje dla tysięcy matek w całym kraju. Chodzi o dodatkowe pieniądze
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł