Berlin ze sprawą anonimowego sprawcy.Fot. Wikipedia.org/Jcornelius/CC BY-SA 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en (zdjęcie poglądowe)

Popchnął przypadkową osobę na tory kolejowe u naszych sąsiadów. Obrażenia są poważne

Berlin stał się miejscem tragicznego wypadku, w wyniku którego ucierpiała 54-letnia kobieta. Sprawcą okazał się przypadkowy mężczyzna. Teraz niemieckie służby pracują nad ustaleniem personaliów podejrzanego. Według wstępnych raportów stołecznej policji mężczyzna miał popchnąć poszkodowaną na tory.

Berlin - to tutaj stołeczna policja pracuje nad sprawą, która nie należy do najbardziej typowych zdarzeń z ulic niemieckiej stolicy. Jak podają dziennikarze Radia Zet, w poniedziałek (17 sierpnia) w godzinach wieczornych niezidentyfikowany sprawca popchnął 54-letnią kobietę pod pociąg miejskiego składu S-Bahn.

Prawie cała Polska zagrożona. Turyści muszą uważaćPrawie cała Polska zagrożona. Turyści muszą uważaćCzytaj dalej

Berlin: Kobieta z ciężkimi obrażeniami głowy

Według ustaleń Radia Zet, Berlin usłyszał o zdarzeniu za sprawą szybkiej interwencji stołecznej komendy. Mężczyzna o nieustalonych jeszcze personaliach miał popchnąć 54-latkę pod S-Bahn na stacji Innsbrucker Platz w dzielnicy Schoeneberg. Świadkowie relacjonują, że sprawca w pewnym momencie podszedł do kobiety i bez słowa wypchnął ją z peronu.

Na szczęście, Berlin nie stał się miejscem zderzenia kobiety ze składem kolejki. Maszynista w porę zatrzymał pociąg, a świadkowie zdarzenia pomogli poszkodowanej wstać i opuścić torowisko. Następnie miejscowa służba zdrowia przewiozła 54-latkę do pobliskiego szpitala. Tam lekarze stwierdzili “poważne obrażenia głowy”. Obecnie poszkodowana przebywa na obserwacji.

Berlin bada sprawę z Innsbrucker Platz

Jak podają dziennikarze Radia Zet, obecnie Berlin szuka sprawcy zdarzenia z 17 sierpnia, a kobieta przebywa pod ciągłą opieką lekarzy. W raportach stołecznej policji pojawił się już ogólny zarys całej sytuacji oraz stan zdrowia poszkodowanej. Co ważne, nie jest to pierwszy przypadek, kiedy niemiecka stolica bada przypadek niezidentyfikowanego agresora.

Dzisiaj grzeje: 1. Niepokojące wiadomości obiegły media. Nowe ognisko COVID-19
2. Ważna wiadomość z Karpacza. Przenoszą, podjęli decyzję
3. Niemcy zdecydowali się na bardzo kontrowersyjny krok. Polska też może pójść ich drogą

Jeszcze na początku lat dwutysięcznych niemiecka policja badała sprawę mężczyzny, który miał dopuścić się prowokowania osób ze skłonnościami pedofilskimi do kontaktu z dziećmi. Małoletnich przez przeszło 30 lat przetrzymywał w zamknięciu i narażał na niebezpieczeństwo ze strony przestępców seksualnych. Powód? Udowodnienie tzw. twierdzenia Kentlera.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie: Mateusz Borek wraca do komentowania. Podpisał kontrakt z nową stacją, duże zaskoczenie
  2. Rossmann rozbija bank. Można zaoszczędzić kilkaset złotych
  3. Fatalne doniesienia z Hiszpanii dla wszystkich turystów. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające
  5. Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary
  6. Katarzyna Dowbor podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina właśnie się powiększyła, uratowała niewinne życie

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł