Berlin z godziną policyjnąpxhere.com

Stało się. Wprowadzili godziną policyjną. Olbrzymie restrykcje dla obywateli naszego sąsiada

Berlin to stolica Niemiec, naszego zachodniego sąsiada. To właśnie tam wprowadzono godzinę policyjną. Jest to kolejna restrykcja wynikająca z panującej w Europie i na świecie pandemii koronawirusa. Decyzja została podjęta przez senat.

Berlin wprowadza kolejne restrykcje wynikające z pandemii koronawirusa. W Niemczech sytuacja nie wygląda dobrze, dlatego też podjęto kroki. Ta kolejna zmiana dotyczy stolicy kraju. Jest ona dość drastyczna. Chodzi bowiem o godzinę policyjną. Została ona wprowadzona przez senat miasta. O sprawie poinformowały niemieckie media krajowe oraz berlińskie telewizje informacyjne.

Padł rekord. Uwielbiane przez turytów miasto zagrożone. Rząd nie ma złudzeń, trzeba ratować PolakówPadł rekord. Uwielbiane przez turytów miasto zagrożone. Rząd nie ma złudzeń, trzeba ratować PolakówCzytaj dalej

Berlin z godziną policyjną. Powodem koronawirus

Decyzja została podjęta przez berliński senat we wtorek wieczorem. Wprowadzono nowe ograniczenia z powodu pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej w mieście. Zdecydowano o wprowadzeniu godziny policyjnej w całej niemieckiej stolicy. Będzie ona obowiązywała od godziny 23:00 do 6:00. Informację przekazał lokalny nadawca telewizyjny rbb24.

Wychodzenie w tych godzinach nie jest jednak zabronione całkowicie. Będą możliwe spotkania, jednak będzie mogło w nich uczestniczyć jedynie 5 osób. Większe spotkanie będzie możliwe pod warunkiem, że wezmą w nim udział jedynie mieszkańcy dwóch gospodarstw domowych. Co więcej, prywatne uroczystości w zamkniętych przestrzeniach będą mogły odbywać się jedynie, jeśli nie będzie na nich więcej niż 10 gości. Dotychczas limitem było 25 osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 5 osób. Wśród nich mogą być Polacy. Porażająca tragedia za polską granicą
2. Sprawa pumy Nubii się nie kończy. Pojawiły się kolejne wątki
3. Polsat informuje. Chcą ponownie zamknąć granice? Rząd wyjawił całą prawdę

Nie tylko Niemcy podejmują kroki w walce z epidemią. Również w Polsce jakiś czas temu wprowadzono żółte i czerwone strefy. Dzisiaj poinformowano, że w ciągu kilku dni restrykcje prawdopodobnie pojawią się również w Warszawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Husky został zaatakowany z obu stron. Nie mógł opędzić się od nachalnych adoratorów, wideo
  2. W wielu województwach zawyją dziś syreny alarmowe. Wiemy dlaczego
  3. TVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczne
  4. Niestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacje
  5. Wszystko poszło na wizji TVP, widzowie od razu zauważyli i płaczą ze śmiechu. Chodzi o nazwy miejscowości
  6. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja

Źródło: Polsat News

Następny artykuł