Bejrut nadal zmaga się ze skutkami wybuchuFot. Pexels.com/Grace Kusta Nasralla (Bejrut, zdjęcie ilustracyjne)

Bejrut znów na językach całego świata. Niewiarygodne odkrycie. Usłyszeli życie pod gruzami

Bejrut znalazł się na językach całego świata po tragicznym wybuchu na początku sierpnia. Na miejscu sytuacja nadal nie wygląda pomyślnie. Cały czas można dostrzec konsekwencje katastrofy. Ostatnio pod gruzami dokonano niesamowitego odkrycia.

Bejrut po raz kolejny znalazł się w centrum zainteresowania światowych mediów. Ma to związek z tragicznymi wydarzeniami sprzed kilku tygodni, kiedy doszło do ogromnego wybuchu. Odkryto coś niesamowitego.

Pociągiem jechało 30 osób. Nagle doszło do zderzenia. Śmierć na miejscuPociągiem jechało 30 osób. Nagle doszło do zderzenia. Śmierć na miejscuCzytaj dalej

Bejrut znów na językach. Nowe odkrycie

W stolicy Libanu trwa akcja poszukiwawcza, ponieważ pod gruzami ratownicy odkryli "oznaki życia". Stwierdzono, że jest tam ktoś, kto wykonuje średnio osiem oddechów na minutę. Jeszcze kilka dni temu miało to być osiemnaście oddechów.

- Ekipa znajduje się ok. pół metra od miejsca, gdzie może znajdować się ocalała osoba - powiedział dla telewizji CNN jeden z ratowników zaangażowany w sprawę. Wiadomo też, że ekipa ratunkowa poprosiła około 200 świadków ich działań, aby zachowali ciszę i wyłączyli telefony komórkowe. Ma to zwiększyć skuteczność wyposażenia służącego do ustalania położenia poszukiwanej pod gruzami osoby.

Poszukiwany ma znajdować się pod zawalonym budynkiem w dzielnicy Gemmayze. Libańskie władze potwierdziły, że ekipa ratunkowa wraz z psem tropicielem znaleźli poszlaki w ubiegły czwartek.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat
2. 15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecie

Bejrut po ogromnym wybuchu z 4 sierpnia próbuje ułożyć życie wielu mieszkańców na nowo. Niestety, cały Liban jeszcze przed ostatnią tragedią zmagał się z dużymi problemami. Swoją pomoc zadeklarowały już między innymi państwa Unii Europejskiej. Więcej na temat tragicznych wydarzeń w Libanie można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Malutki kotek został zaatakowany przez kobrę. Mężczyzna ryzykował życiem, aby uratować zwierzę
  2. Na wenus może istnieć życie. Niezwykłe doniesienia naukowców
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źródło: Polsat News

Następny artykuł