Beata Pawlikowska i Wojciech Cejrowskiinstagram.com/beata.pawlikowska / wikipedia.org/Archeo16

Waszym zdaniem Cejrowski i Pawlikowska byli dobraną parą?

Beata Pawlikowska to słynna podróżniczka, podobnie jak Wojciech Cejrowski. Oboje są uwielbiani przez Polaków. Przez lata byli małżeństwem, które wiele osób uważało za "dziwne". Co sądzicie na temat tej relacji?

Awaryjne lądowanie nie powiodło się, wszyscy nie żyją. Tragedia za granicąBeata Pawlikowska i Wojciech Cejrowski byli razem przez kilka lat. Niektórzy nawet o tym nie wiedzieli, ponieważ podróżnicy utrzymywali swój związek w tajemnicy. Prawdę powiedzieli dopiero 6 lat po ślubie. Nawet duchowni nie uznawali ich małżeństwa. Co sądzicie o tym związku?

Niestety, za granicą już się zaczęło. Dramatyczna sytuacja w 2 krajach, szykuje się gigantyczny kryzysNiestety, za granicą już się zaczęło. Dramatyczna sytuacja w 2 krajach, szykuje się gigantyczny kryzysCzytaj dalej

Beata Pawlikowska i Cejrowski. Kontrowersje

Para poznała się w 1993 roku, kiedy pracowali razem w radiu Kolor. Jak mówili, zakochali się od pierwszego wejrzenia. Jednak przez lata postanowili ukrywać swój związek. Wzięli ślub, ale nikt o tym nie wiedział. Co ciekawe, dbali o tajemnicę tak bardzo, że nawet mówili do siebie per "pan" i "pani". Prawdę ujawnili w 1999 roku, kiedy pojawili się na okładce magazyny "Życie na gorąco!".

Jednak jak wiadomo, nie było to małżeństwo idealne. W 2004 roku w wywiadzie z jednym z polskich mediów, Pawlikowska przyznała, że rozstała się z Cejrowskim. Dla "Vivy!" powiedziała, że nie byli dobrym małżeństwem. Argumentowała to mówiąc, że do siebie nie pasowali.

- To nie był dobry związek. Nie lubiliśmy się, nie byliśmy przyjaciółmi. Ja nie lubiłam jego kontrowersyjnego programu w telewizji, bo kompletnie nie zgadzałam się z jego poglądami, on nie znosił moich książek, szczególnie tych o życiu. Walczyliśmy, trzaskaliśmy drzwiami, rozstawaliśmy się, wracaliśmy - mówiła w 2004 roku Beata Pawlikowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
2. Tuż przed śmiercią zrobiły sobie wspólne zdjęcie. Nikt nie przypuszczał, że dojdzie do tragedii
3. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu

Gdy para się rozstała, sąd biskupi uznał zawarcie tego małżeństwa za nieważne. Choć ślub odbył się w kościele, to dokumenty nie zostały przekazane do urzędu stanu cywilnego. Pamiętacie ten związek? Uważacie, że do siebie pasowali? Czekamy na wasze opinie na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali się
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Tata zrobił córeczce zdjęcie na łódce. Dopiero później zobaczył piorunujący szczegół, włosy stają dęba
  4. Skandal w turystycznym mieście na zachodzie Polski. Ręce opadają. Jest nagranie
  5. Leciała samolotem i nagle poczuła silny ból. Na pokładzie rozpoczęła się akcja. Finału nikt się nie spodziewał
  6. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Źródło: WP

Następny artykuł