Beata Pawlikowska miała brać ślubinstagram.com/beata.pawlikowska

Dramat Beaty Pawlikowskiej. Podróżniczce wszystko legło w gruzach. A miała być szczęśliwa na krańcu świata

Beata Pawlikowska to słynna polska podróżniczka. W tym roku planowała wziąć dwa śluby. Oba miały odbyć się za granicą - w Danii i na Alasce. Niestety, ceremonie musiały zostać odwołane z powodu pandemii koronawirusa.

Beata Pawlikowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Jest też podróżniczką i prowadziła programy radiowe i telewizyjne o ciekawych miejscach na świecie. Ostatnio w jej życiu zaczęło się układać i planowała wziąć ślub. Miała zorganizować dwie ceremonie w różnych miejscach turystycznych. Pandemia pokrzyżowała te plany.

Wiemy, kiedy zapadnie decyzja, wiceminister zabrał głos. Ważą się losy zimowego sezonu urlopowegoWiemy, kiedy zapadnie decyzja, wiceminister zabrał głos. Ważą się losy zimowego sezonu urlopowegoCzytaj dalej

Beata Pawlikowska odwołała zagraniczne śluby

Od pewnego czasu Beata Pawlikowska jest w szczęśliwym związku z mężczyzną o imieniu Danny. W tym roku planowała stanąć na ślubnym kobiercu. Zapowiadała dwie ceremonie. Jedna miała odbyć się w Danii, a druga na Alasce. Wyjaśniła, skąd taki pomysł.

- To prawda. Chciałam w tym roku wziąć ślub w Danii. Po pierwsze dlatego, że mama mojego narzeczonego Danny'ego i jej przodkowie pochodzą stamtąd, więc cała rodzina chciała przyjechać, by spotkać się z nami. Później zamierzaliśmy z Dannym pojechać na Alaskę, gdzie być może wzięlibyśmy drugi ślub - powiedziała dla "Twojego Imperium".

Pawlikowska oznajmiła, że według niej każdy powinien brać ślub co roku. - Chodziło nam o to, żeby w każdym miejscu na świecie wziąć ślub zgodnie z miejscową tradycją. Żeby potwierdzić sobie wzajemnie, że wciąż chcemy razem być - wyjaśniła.

- Z małżeństwem jest jak z życiem, jak z podróżowaniem. Kiedy wszystko jest dostępne, człowiek przestaje doceniać to, co ma. Ludzie biorą ślub i zaczynają myśleć o drugiej stronie: już jest moja - mówiła.

- Tymczasem chodzi o to, by przypominać sobie wzajemnie, że to wspaniałe, że mamy siebie, ale to nie jest nam zagwarantowane na zawsze. [...] Osobiście uważam, że ludzie powinni brać ślub co roku, wszyscy - dodala.

Agnieszka Włodarczyk kupiła bilet w jedną stronę. Wszystko wyjawiła, nie wie, kiedy wróci, jest na egzotycznej wyspieAgnieszka Włodarczyk kupiła bilet w jedną stronę. Wszystko wyjawiła, nie wie, kiedy wróci, jest na egzotycznej wyspieCzytaj dalej

Dania i Alaska. Jakie atrakcje dla turystów?

Zarówno Dania, jak i amerykański stan Alaska są dobrym wyborem na ślub. Wiele osób marzy o ceremonii za granicą. Taka uroczystość będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i z pewnością nikt z gości nigdy jej nie zapomni.

Dania i Alaska to jednak miejsca, które zachwycają turystów z całego świata. Pierwsze z tych państw położone jest w Skandynawii, która dla wielu osób ma wyjątkowy klimat. Najbardziej popularnym miejscem jest stolica kraju, czyli Kopenhaga.

Miasto położone jest na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandia. Poprzez most nad Sundem połączone jest ze szwedzkim Malmo. Kopenhaga jest pełna zabytków, które zachwycą fanów zwiedzania. Można odwiedzać liczne kościoły, pałace i muzea.

Dzisiaj grzeje: 1. Zrobił zdjęcie w Tatrach, niewiarygodne co uwiecznił. Widok, o którym wielu może tylko pomarzyć
2. Kultowy i uwielbiany produkt może niebawem zniknąć z półek. 70 lat działalności pogrążone przez lockdown
3. Rodzice Martyny Wojciechowskiej podjęli niewiarygodną decyzję, gdy była dzieckiem. Wielu osobom trudno będzie uwierzyć

Z kolei Alaska to eksklawa Stanów Zjednoczonych, która graniczy z Kanadą, a przez Cieśninę Beringa z Rosją. To najzimniejszy amerykański stan. Wyróżnia się jednak ciekawą florą i fauną oraz pięknym krajobrazem. To idealne miejsce dla zwolenników wypoczywania na łonie natury.

Jak podczas zwiedzania nosicie torbę lub plecak? Test wyjawi, jakim typem turystów jesteścieJak podczas zwiedzania nosicie torbę lub plecak? Test wyjawi, jakim typem turystów jesteścieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierogi na święta mrozić surowe czy ugotowane? Zdradzamy najlepszy sposób mistrzów kuchni
  2. Rząd kupił dla ARiMR 100 luksusowych aut. Trudno uwierzyć, ile kosztowały
  3. Zenek Martyniuk pokazał swoją posiadłość. Mieszka jak prawdziwy gwiazdor w regionie, który przyciąga setki wczasowiczów przez cały rok
  4. Nagranie z Tatr jest hitem sieci. Poszli w góry, nagle ściągnęli spodnie i weszli na lód
  5. Potwierdzili, będzie zakaz. Dotknie też turystów z Polski, za granicą koniec z kontrowersyjną atrakcją
  6. Moskwa: Pożar szpitala covidowego. Chmura dymu nad budynkiem. Wyciekło nagranie
  7. Różal zarzuca Świerzyńskiemu, że porzucił chorego konia. "Złotówki na jego leczenie nie przeznaczył"

Źródło: Wirtualna Polska, Wikipedia

Następny artykuł