basen zassał dzieckozdjęcie poglądowe/Fot. wikimedia.commons/ Crihyc/ CC BY-SA 4.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0

Dantejskie sceny na basenie w Polsce. Wypoczynek Doroty i jej syna zamienił się w horror

Basen miał być miejscem relaksu dla matki i jej siedmioletniego syna. Zabawa przerodziła się w koszmar, po którym zostały ślady. Pracownicy pływalni nie czują się odpowiedzialni za nieszczęście.

Basen w Powsinie gromadzi tłumy w czasie upalnych letnich dni. Identycznie było w piątek 7 sierpnia, gdy siedmioletni chłopiec wybrał się do parku ze swoją mamą. Zabawa w wodzie nagle przerodziła się w sceny niczym z horroru. Dziecko odczuwało ogromny ból, a matka z bólem serca odkryła, że sama nie da rady uratować syna. Na szczęście pomógł im starszy mężczyzna, który przebywał obok.

Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstydWysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstydCzytaj dalej

Basen mógł przyczynić się do tragedii

7-latek został przyssany do dyszy w basenie i nie mógł się uwolnić. Matka ruszyła mu na ratunek, lecz nie wystarczyło jej sił, by oderwać dziecko. Na próżno szukała pomocy u ratowników, lecz znalazła ją u mężczyzny znajdującego się w pobliżu. Sytuacja miała miejsce w widocznym miejscu, tuż obok zjeżdżalni, jednak krzyków dziecka nikt nie słyszał. Dorota, matka poszkodowanego siedmiolatka, opowiedziała swoją historię portalowi TVN 24 Warszawa.

- Wzrokiem szukałam kogoś z obsługi, niestety bez skutku. Poszłam do budynku z ratownikami, dopiero wtedy jeden zaczął okładać syna lodowatymi ręcznikami i masować. Był w szoku, zrobił zdjęcie pleców syna bo "szef nie uwierzy" i wpisał zdarzenie z naszymi danymi do dziennika wypadków - wyznała Dorota portalowi TVN 24.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe czerwone strefy w Polsce? Szumowski nie pozostawia złudzeń
2. Nie musisz jeździć jak wariat, żeby dostać mandat 200 zł. Powód mocno cię zaskoczy

Pracownicy basenu w Parku Kultury w Powsinie wskazali kobiecie osobę, która należy do szefostwa. Mężczyzna słyszał już o sprawie, lecz nie był w stanie powiedzieć, jak doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Za sprzęt odpowiedzialna jest firma zewnętrzna, która udziela gwarancji. Pływalnia została zmodernizowana w ubiegłym roku, by stać się wydajniejszą i bardziej ekologiczną. Jak widac bezpieczeństwo nie jest na najwyższym poziomie.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  2. Gwiazda serialu "M jak miłość" przeszła prawdziwy dramat. Gdy się dowiedziała, myślała, że usłyszała wyrok
  3. Wiemy jak Andrzej Duda zareagował na wiadomość o wypadku polskiego autokaru
  4. Wypadek autokaru z Polakami za granicą. 1 osoba nie żyje, 30 osób rannych
  5. 10 osób nie żyje, turyści wyskakiwali z okien. Dantejskie sceny w zagranicznym hotelu
  6. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się

Źródło: tvn24.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł