Bank z utrudnieniami w weekendŹródło: Pixabay.com jarmoluk

Masz konto w banku? Możesz mieć kłopoty, największe banki w Polsce

Bank może sprawdzić problemy osobom, które mają plany wyjazdu na weekend. Kilka firm poinformowało o utrudnieniach w dwóch ostatnich dniach tygodnia. Mogą być problemy z płatnościami. Klienci których banków powinni być na to przygotowani?

Bank spowoduje problemy, z którymi będą musieli zmagać się turyści wyjeżdżający na weekendowy wypoczynek. Utrudnienia spowodują kłopoty z płatnościami. Ogłosiło to kilka banków. Na liście jest największa jednostka w Polsce.

Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicąŁzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicąCzytaj dalej

Bank z problemami. Weekendowe utrudnienia

Jak poinformował Bank Pocztowy, od 22.00 w sobotę 12 września do maksymalnie 6.30 w niedzielę 13 września potrwają utrudnienia, które spowodowane będą pracami modernizacyjnymi. Pojawią się przerwy w dostępie do usług bankowości internetowej i mobilnej.

Problemy ma także BNP Paribas. Od godziny 22:00 w środę 16 września do 00:30 w czwartek 17 września serwis internetowy banku będzie niedostępny ze powodu zaplanowanych prac. Zaznaczają jednak, że będzie dostęp do bankowości internetowej, mobilnej. Fukncjonować będą też operacje kartowe i bankomaty.

Utrudnienia ogłosił także ING Bank Śląski. Zaczną się w nocy z soboty 12 września na niedzielę 13 września. Powodem są prace serwisowe. Pojawią się problemy z wpłatomatami, Blikiem, składaniem wniosków w Moim ING, stroną internetową i obsługą kart w ING Business. Nie będzie możliwości płacenia kartą w internecie, aktywowania kart, zmieniania limitów transakcyjnych i nadawania kodów PIN, zamówienia kart płatniczych, przypisania do telefonu kart w aplikacji Moje ING Mobile oraz dodania kart Mastercard w portfelach mobilnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Chciałbym się zwrócić na żywo po raz ostatni". Tomasz Komenda grozi sądem w Dzień dobry TVN, ma dość

Pojawił się też komunikat PKO Banku Polskiego. Czytamy w nim, że w niedzielę 13 września od północy do godziny 12.30 nie będzie można korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes, a także płacić w sklepach internetowych za pomocą usługi Płacę z iPKO.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające nagranie trafiło do sieci, dziecko robiło kotu krzywdę, babcia nagrywała. Ludzie szybko zainterweniowali
  2. Koguty pieją z zachwytu, a naukowcy razem z nimi. Niezwykłe wyniki badań
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Labrador ostrożnie podchodzi do chłopca z zespołem Downa. Już po chwili dzieje się magia, wszystko zostało nagrane

Źródło: TVN24 BiS

Następny artykuł