bałtyk świadkiem romansuFot. wikimedia.commons/ kkic/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de

Bezwstydne sceny na plaży nad Bałtykiem. Po wszystkim poszli na smażoną rybkę

Bałtyk jest celem podróży różnych grup turystów, którzy mają różne przyzwyczajenia. Część z nich nie potrafi się zachować, ku zgorszeniu pozostałych plażowiczów. Sytuacja, która miała miejsce na Helu, jest zaskakująca.

Bałtyk widział już nie jedno, lecz w przeciwieństwie do plażowiczów, jest mu wszystko jedno. Jedna z turystek na plaży w Helu przeżyła szok, gdy zorientowała się, co dzieje się za parawanem w pobliżu. Tuż obok bawiły się jej dzieci, które nie były świadome zagęszczającej się akcji niczym z filmu. Kobieta o wszystkim opowiedziała redakcji Lelum.

Klamka zapadła, zamykają plaże nad polskim morzem. Nic nie da się zrobićKlamka zapadła, zamykają plaże nad polskim morzem. Nic nie da się zrobićCzytaj dalej

Bałtyk był tłem dla wielkiej miłości

Czytelniczka portalu dla kobiet przyznała, że wolałaby nigdy tego nie zobaczyć i uchronić swoje dzieci przed takim widokiem. Chociaż zawsze wybiera główną plażę, gdzie jest dużo osób, była świadkiem bulwersującego zajścia. Zaskoczona opowiedziała, co działo się za parawanem rozstawionym w niedużym odstępie od jej koca.

- Posmarowałam dzieciaki kremem, one zaczęły budować zamek z piasku, ja sięgnęłam po książkę i już byłam gotowa do relaksu, gdy wtem usłyszałam okropną małżeńską awanturę. Skąd wiem, że małżeńską? Para wyciągała sobie niezłe intymne brudy, sądząc najpewniej, że parawan działa tak samo jak ściany w mieszkaniu – rozpczyna swoją opowieść czytelniczka Lelum.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus nad Bałtykiem. Kwarantanna w ośrodku wypoczynkowym
2. Niemcy nie chcą nosić maseczek, jest gorzej niż u nas. Próby zwrócenia uwagi wywołują agresję

Kłótnia przez chwilę się rozkręcała, by potem zakończyć czułym pocałunkiem. Potem te pocałunki przerodziły się w bardziej intymne czynności, a po chwili plażowiczka nie miała wątpliwości, co dzieje się za parawanem o wysokości ledwie przekraczającej metr. Sceny przypominały historię z wieży widokowej w Wolsztynie. Gdy para zakończyła igraszki po prostu zaczęła zbierać swoje rzeczy i ustaliła, że wybierze się na smażona rybkę.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zmasowany atak na Kingę Dudę. Niezwykle dotkliwe słowa, jest wzywana do reakcji
  2. Protest w samym centrum Warszawy, manifestujący ruszyli pod Sejm. "Mają dość"
  3. 160 osób zginęło. Tragiczne wiadomości z Polski
  4. 3 kraje zamykają się na Polaków. Kwarantanna obowiązkowa
  5. Karygodne sceny na plaży w Gdyni. Skandal, niedaleko bawiły się dzieci
  6. Dziki pościg na plaży nudystów. Mężczyzna bez ubrań gonił za dzikiem, zwierzę ukradło mu torbę z drogą zawartością

Źródło: Lelum

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł