balkon wielki hukPixabay fsHH

Korzystała z ostatnich promieni słońca. Nagle usłyszała huk. Dalej był tylko gorzej

Balkon nie został odpowiednio zabezpieczony przez właścicieli. W wyniku zaniedbania oraz niefortunnego biegu wydarzeń doszło do tragedii, która na zawsze zmieniła żyje tej młodej kobiety. Po tym, jak rozległ się głośny huk, rozpoczęły się dramatyczne wydarzenia. Miała ambitne plany i świetlaną przyszłość przed sobą.

Balkon, który mieści się na 12. piętrze, nie został odpowiednio zabezpieczony przez właścicieli. Ci natomiast trzymali na dużym tarasie ciężkie przedmioty – w tym drewniany leżak. To niestety przyczyniło się do wielkiej tragedii, która na zawsze zmieniła życie 24-latki, która akurat spacerowała ze swoim chłopakiem. Jej wszystkie dotychczasowe plany legły w gruzach.

Poważne ostrzeżenie dla wszystkich jadących na południe Polski. Poważne ostrzeżenie dla wszystkich jadących na południe Polski. "Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności"Czytaj dalej

Rodzina pokrzywdzonej uważa, że balkon powinien zostać lepiej zabezpieczony

Po tym, jak sprawa trafiła do sądu, prawnik Sen uznał, że balkon powinien być lepiej zabezpieczony. Przedstawiciel pokrzywdzonej przyznał też, że jego klientka cudem uniknęła śmierci. Poniosła jednak poważny uszczerbek na zdrowiu, który może okazać się nieodwracalny. Chociaż do zdarzenia doszło na początku roku, Annabela nadal wymaga leczenia.

Gdyby balkon został lepiej zabezpieczony, Annabela prawdopodobnie kontynuowałaby swoją świetnie zapowiadającą się karierę. 24-letnia Amerykanka przygotowywała się do obrony dyplomu na studiach magisterskich na Harvardzie, który jest jedną z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie. W wyniku uderzenia leżakiem kobieta doznała poważnego urazu mózgu i ma zdeformowaną czaszkę.

Annabela musiała zapomnieć o kontynuowaniu studiów oraz pracy – dziewczyna pracowała w firmie inwestycyjnej. Po wypadku przeszła trzy operacje, jak informuje New York Post, a jej stan nadal wymaga leczenia. 24-latka wciąż nie może swobodnie się poruszać ani mówić, w dodatku ma problemy z pamięcią. Zdecydowano się pozwać właściciela apartamentu, Michaela Rubina wraz z właścicielem całego budynku i jego zarządcą.

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Opozda zakasowała wszystkie inne celebrytki. Zdjęcie z Grecji zapiera dech, wygląda jak Afrodyta
2. Emerytura Beaty Tyszkiewicz woła o pomstę do nieba. Po dekadach pracy dostaje marne grosze
3. Żywioł był bezlitosny, uderzył z pełną mocą. Gigantyczne zniszczenia i ranni, dramatyczne informacje za granicy

Według prawników wszyscy byli zobowiązani zadbać o odpowiednie zabezpieczenie tarasów. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tragicznym wypadku na oczach Andrzeja Dudy we Włoszech.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
  2. Nie do wiary, z czego zbudowano pierwszy polski komputer. Wielu może być zaskoczonych
  3. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  4. Niemal nikt nie wie o sekrecie Gór Sowich. Kilometry podziemnych korytarzy
  5. Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat
  6. Okropnie skrzywdzona suczka straciła zaufanie do ludzi. Dopiero spotkanie z dzieckiem zmieniło cały jej świat

Źródlo: Fakt24

Następny artykuł