babcia i matka pijaneFot. pixabay.com/ arembowski

Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie

Babcia wyszła wraz z córką i wnuczkami wypocząć nad wodą. Ich zachowanie zaalarmowało innych wypoczywających w tym miejscu, którzy wezwali policję. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Babcia wybrała się wraz z córką wnuczki nad akwen w Kamieńcu Ząbkowickim. Kobiety zachowywały się w sposób, który wzbudził podejrzenia innych wypoczywających tam osób. Została wezwana policja, na jaw wyszła przykra prawda.

Pilny apel policji z Mrągowa. Doszło do dramatycznego wydarzeniaPilny apel policji z Mrągowa. Doszło do dramatycznego wydarzeniaCzytaj dalej

Babcia i matka pod wpływem alkoholu

Kobiety wypoczywające nad wodą nie do końca zwracały uwagę na dziewczynki w wieku 2 i 4 lat. W pewnym momencie między babcią i matką doszło do kłótni, która poważnie zaniepokoiła osobę przebywającą w pobliżu. Na miejsce wezwano policję, która zbadała kobiety alkomatem.

Badanie wykazało, że 56-letnia babcia miała prawie 2 promile w wydychanym powietrzu, a jej 25-letnia córka - niemal 0,9 promila. Przebywający z kobietami 63-letni znajomy miał natomiast 1,66 promila. Dziewczynki bawiły się na szczęście w pewnej odległości od wody, co pozwoliło uniknąć tragedii. Policja nie chciała zostawić ich pod opieką nietrzeźwych osób, dlatego na miejsce został wezwany ich wujek, który zabrał dzieci do domu.

- W tej sytuacji wszystko dobrze się skończyło, ale po raz kolejny przypominamy o właściwym zachowaniu nad wodą. Nigdy nie można łączyć alkoholu z wodą, szczególnie, gdy pod opieką pozostają małe dzieci - komentuje podkom. Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji cytowany przez WP.

Dzisiaj grzeje: 1. Podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu. Zagrożenie dla Polaków jest zbyt duże
2. Turyści zachwycają się "polskim Dubajem". Nadmorski kurort co roku przyciąga tłumy Polaków
3. Wielu kierowców nie przestrzega szczególnego przepisu. Przy obecnej pogodzie grozi to wysokim niebezpieczeństwem

Sprawa zostanie przekazana do sądu rodzinnego i opieki społecznej, które sprawdzą sytuację życiową dziewczynek. Instytucje zdecydują czy wyciągać konsekwencje względem pijanych opiekunek. Do dramatu rodzinnego nad wodą doszło w innej części Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam: ”Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek”
  2. Skandaliczne informacje. Legenda sportu zawieszona na długie lata, dopuścił się zatrważającego czynu
  3. Pożar nie jest pierwszą tragedią w "Nasz nowy dom". Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat
  4. Z ostatniej chwili: Wykryto zakażenia na polskim lotnisku
  5. Skandaliczne sceny w Muzeum Auschwitz. Ogromna burza w internecie
  6. Wielkie kontrole nad polskim morzem. Wielu Polaków może mieć ogromne kłopoty
  7. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie

źródło: WP

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł