babcia urodziny usafot. instagram.com/sabyrne5

Zrobili 95-latce urodziny, jakich jeszcze nie miała. Wszystko przez koronawirusa, ogromne wzruszenie

Babcia otrzymała od swojej rodziny wzruszający prezent. Mimo że jej urodziny wypadły w okresie kwarantanny, jej bliskich nie powstrzymało to od świętowania.

Dla wielu z nas babcia jest osobą, która zawsze zawsze się troszczy, pamięta o ważnych datach i kocha mimo wszystko. Często chcielibyśmy się jej odwdzięczyć, jednak nie zawsze mamy ku temu okazję. Nowojorska rodzina sprawiła swojej nestorce wzruszającą niespodziankę z okazji 95 urodzin.

12-latka pod respiratorem przez koronawirusa. Nie wiadomo jak się zaraziła, przykre wiadomości z zagranicy12-latka pod respiratorem przez koronawirusa. Nie wiadomo jak się zaraziła, przykre wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Babcia otrzymała piękny prezent

Katleen Byrne z Nowego Jorku planowała spędzić swoje 95 urodziny w gronie rodziny i bliskich przyjaciół. Zapowiadała się spora impreza, ponieważ kobieta ma siedmiu synów, 22 wnuków i 29 prawnuków. Jej plany pokrzyżowała jednak kwarantanna.

Nie przeszkodziło to jednak jej rodzinie w sprawiniu jej urodzinowej niespodzianki. Bliscy zebrali się pod jej domem, zachowując oczywiście bezpieczną odległość, żeby wspólnie odśpiewać jubilatce "Sto lat". W rękach trzymali kartki z życzeniami.

Wzruszona jubilatka była bardzo zaskoczona i odkrzyknęła zgromadzonym, że bardzo żałuje, że nie mogą spędzić tego dnia razem i dziękuje za piękną niespodziankę. Jej wnuczka na swoim Instagramie zamieściła specjalny film z wydarzenia oraz zdjęcie swojej kochanej babci.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo blisko
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

- Zrobiła bardzo wiele dla naszej rodziny i jesteśmy jej za to ogromnie wdzięczni, szczególnie w tym szalonym czasie, przez który przechodzi teraz świat - powiedziała Sara Byrne telewizji CNN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo smutne. Wiadomo, co dzieje się z noworodkiem zmarłej 27-letniej Polki, która miała koronawirusa
  2. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Ogromny hejt na Roberta Lewandowskiego. Znany dziennikarz staje w obronie piłkarza

źródło: onet.pl

Następny artykuł