Azja turyści na kwarantannieScreen/youtube/Юмор для народа

800 turystów nie wytrzymało kwarantanny. Policja nie mogła ich powstrzymać, złamali wszystkie zasady

Azja była miejscem ich wakacji, potem doszło do przerażających wydarzeń. 800 turystów straciło cierpliwość o zbuntowało się przeciwko procedurom. Policjanci nie byli w stanie ich powstrzymać, złamano wszystkie zasady kwarantanny.

Azja była miejscem ich urlopu, po powrocie doszło do wydarzeń, które nie mieszczą się w głowie. Na lotnisku w Krasnojarsku doszło do porażającej sytuacji, która w obliczu globalnej walki z koronawirusem, nigdy nie powinna się wydarzyć. 800 turystów z Rosji wracało z Azji, lecz mieli już dość oczekiwania w porcie lotniczym, które trwało wiele godzin. Stracili w końcu cierpliwość i szturmem ruszyli do wyjścia do miasta. Trzech policjantów obecnych na miejscu nie było w stanie powstrzymać pędzącego tłumu.

Niezwykła wioska w Polsce. Mieszkają w niej ludzie z całego świata, jest inna niż wszystkieNiezwykła wioska w Polsce. Mieszkają w niej ludzie z całego świata, jest inna niż wszystkieCzytaj dalej

Najpierw Azja, potem Rosja. Tłum turystów złamał zasady bezpieczeństwa

Lokalny portal NGS24 przekazał, że pasażerowie czekający na lotnisku wyszli z trzech samolotów, które przyleciały z Azji. Oczekiwali na badania na zakażenie koronawirusem, a następnie mieli zostać poddani obowiązkowej kwarantannie, którą muszą przejść wszyscy obywatele Rosji wracający z zagranicy.

Szybko okazało się, że badania przeprowadza jedynie trójka inspektorów sanitarnych, dlatego trwa to długie godziny i nic nie wskazuje na to, by procedura miała przyśpieszyć. To wywołało oburzenie turystów, którzy masowo ruszyli do wyjścia, łamiąc wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwardia Narodowa powołana do walki z pandemią. Zakażonych może zostać 80% mieszkańców, przykre wieści z USA
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Nie przekazano informacji, czy rosyjskie służy podjęły już jakieś działania, by złapać tych ludzi lub przeprowadzić niezbędne badania w inny sposób. Jako powracający z Azji, stanowią potencjalne zagrożenie koronawirusem, dopóki nie przejdą obowiązkowej kwarantanny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stan 74-letniej zakażonej Polki coraz lepszy. Otrzymała pionierską mieszankę leków
  2. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa
  3. Polacy wylądowali w Warszawie. Na kwarantannę pojechali zwykłym PKP i transportem publicznym
  4. Koronawirus w autobusie PKS. Pasażerowie pilnie poszukiwani, zagrożonych kilkanaście kursów
  5. Pierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jest
  6. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku

Źródło: Onet

Następny artykuł