Azja i Karaiby zostaną otwarte dla turystówpublicdomainpictures.net

Hity wakacji powracają. Znana linia wznawia loty na Karaiby i do Azji

Azja i Karaiby to popularne kierunki turystyczne, jednak położone daleko od Europy. Sytuacja z koronawirusem znacznie utrudnia tak dalekie podróże, jednak jedna z linii lotniczych proponuje loty właśnie w te miejsca.

Azja i Karaiby zostały zamknięte z powodu panującej na świecie pandemii koronawirusa. Jednak już wkrótce granice zostaną otwarte i turyści będą mogli udać się tam na wakacyjny wypoczynek. Granice otwierają także państwa europejskie.

Wiadomość, na którą czekały miliony Polaków. Już 6. czerwca znoszą kolejny zakaz. Wielka radośćWiadomość, na którą czekały miliony Polaków. Już 6. czerwca znoszą kolejny zakaz. Wielka radośćCzytaj dalej

Azja i Karaiby w wakacje 2020

Linią lotniczą, która zapewni tak dalekie podróże, jest Lufthansa. 28 maja firma ogłosiła w komunikacie prasowym swoje plany rozszerzenia międzynarodowej sieci tras. Przewoźnik poinformował, że oprócz wcześniej zaplanowanych lotów, wznowią połączenia na trasach Monachium - Delhi i Frankfurt - San Jose. Od 15 czerwca z tym przewoźnikiem będzie można polecieć do dwudziestu europejskich miejsc.

Do Azji i na Karaiby będzie można polecieć z Niemiec. Przewoźnik podał kierunki lotów z Frankfurtu i Monachium. Z tego pierwszego miasta będzie można udać się do Kairu, Pekinu, Szanghaju i San Jose w Kostaryce. Samoloty polecą także do Toronto, Meksyku, Abudży, Port Harcourt, Tel Awiwu, Rijadu, Bahrajnu, Johannesburga, Dubaju i Mumbaju.Z Monachium pasażerowie polecą do San Francisco, Delhi, Montrealu, Seulu, Chicago, Los Angeles i Tel Awiwu.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne sceny na południu Polski. Wszystko nagrali, film jest niesamowity
2. Zwolnienie pracowników coraz prostsze i szybsze. Pracodawcy tną koszty i zwalniają przez SMS

Lufthansa, podobnie jak wielu europejskich przewoźników, stopniowo dąży do wznowienia lotów. W ciągu ostatnich kilku tygodni odnotowano spadek liczby nowych przypadków koronawirusa. Z tego powodu państwa zaczynają otwierać granice, co umożliwia ruch międzynarodowy. Trzeba mieć jednak na uwadze, że latanie nie będzie wyglądało tak samo. Aby zadbać o bezpieczeństwo pasażerów, przewoźnicy muszą wprowadzić nowe zasady podróżowania. Wszędzie obowiązywać będą maseczki. Niektóre linie lotnicze zadbają także o rękawiczki. Pilnowane będzie również, aby pasażerowie zachowywali odpowiednio duży dystans społeczny. Zmiany będą obowiązywały również w Polsce. O restrykcjach w Polskich Liniach Lotniczych LOT pisaliśmy tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nie ma odwrotu. Minister przekazał ostateczną decyzję, czekali na nią wszyscy rodzice
  2. Strzela do zwierząt, pozostaje nieuchwytny. Mieszkańcy stolicy narażeni na atak
  3. Największy mit Korei Północnej obalony. Wyjawili całą prawdę
  4. Smutna wiadomość na weekend. Wielu Polaków będzie rozczarowanych
  5. Niewiarygodne odkrycie w lesie na południu Polski. W tle wielka tragedia
  6. Straszna choroba zaatakowała znanego polskiego piłkarza. Zawodnik czeka na przeszczep

Źródło: simpleflying.com

Następny artykuł