Autostrada A4 miejscem wypadkuFot. Pixabay.com/arembowski

Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało

Autostrada A2 stała się miejscem poważnego wypadku. Utworzył się karambol, który spowodował duże utrudnienia w ruchu. Wiadomo też, że są osoby poszkodowane. To 4 osoby. Co wydarzyło się na miejscu?

Autostrada A2 zmagała się z utrudnieniami w ruchu z powodu dużego wypadku drogowego. Doszło do karambolu, w którym zderzyło się osiem samochodów. Poinformowano o osobach rannych. Sprawę skomentował pracownik Wydziału Ruchu Drogowego.

Dotyczy setek ludzi, niebezpieczeństwo. Pilna wiadomość dla PolakówDotyczy setek ludzi, niebezpieczeństwo. Pilna wiadomość dla PolakówCzytaj dalej

Autostrada A2. Karambol ośmiu pojazdów

Wypadek zdarzył się w piątek w okolicach godziny 11:00. Stało się to na 403. kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy. Osiem samochodów zderzyło się na wysokości Wólki Łasieckiej w powiecie skierniewickim. Chodzi o odcinek pomiędzy węzłami Wiskitki w województwie mazowieckim i Skierniewice w województwie łódzkim.

Sprawę skomentował Robert Zwoliński z Wydziału Ruchu Drogowego skierniewickiej policji. Jak wyjaśnia dla Polsat News, powodem wypadku było niedostosowanie prędkości przez kierowcę, który prowadził samochód marki volvo. W wypadku udział wzięło pięć samochodów ciężarowych, dwa osobowe oraz jeden bus.

- Mężczyzna jadąc prawym pasem ruchu w kierunku Warszawy za późno zobaczył, że jadące przed nim samochody zaczęły zwalniać i uderzył w tyłu fiata ducato, a ten uderzył w mazdę i jak domino najeżdżały na siebie kolejne pojazdy - powiedział dla Polsatu Zwoliński.

Dzisiaj grzeje: 1. Papież Franciszek powiedział o gorszej zarazie niż koronawirus. Mocne słowa Głowy Kościoła
2. Grozi ci mandat, o którym możesz nawet nie wiedzieć. Chodzi o naprawdę pokaźną kwotę

W wyniku zdarzenia ranne zostały 4 osoby, które trafiły do szpitali w Skierniewicach i Sochaczewie. Dwoje poszkodowanych jest w stanie ciężkim. W akcji uczestniczył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trasa przez długi czas była nieprzejezdna, a ruch kierowano objazdem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Malutki kotek został zaatakowany przez kobrę. Mężczyzna ryzykował życiem, aby uratować zwierzę
  2. Na wenus może istnieć życie. Niezwykłe doniesienia naukowców
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źródło: Polsat News

Następny artykuł