autostop policjaFot. Unslpash.com/Atlas Green

Policjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kraty

Autostop to oryginalny i czasem ryzykowny sposób podróżowania. Tym razem mężczyźnie stojącemu na poboczu zatrzymał się radiowóz, niewiele później jednak na jaw wyszła niewiarygodna prawda. Podróżnik trafił za kratki.

Autostop zdaniem wielu jest dość ryzykownym sposobem podróżowania, można jednak dzięki niemu przeżyć niesamowite przygody i spotkać wyjątkowych ludzi. Czasem jednak dochodzi do sytuacji niespodziewanych, których nie da się przewidzieć. Tak stało się w Sulęcinie w województwie lubuskim.

Polakowi grozi więzienie. Przywiózł pamiątkę z podróży, która kusi wielu turystówPolakowi grozi więzienie. Przywiózł pamiątkę z podróży, która kusi wielu turystówCzytaj dalej

Mężczyzna łapał "stopa" na poboczu, nie spodziewał się jednak, że pomóc mu zechcą policjanci w radiowozie. Gdy wsiadł do samochodu, okazało się, że funkcjonariusze zabrali go nie z dobroci serca, a dzięki swojej pamięci fotograficznej.

Autostop zakończył się zamknięciem za kratami

28 stycznia policjanci udali się do domu mężczyzny, którego mieli doprowadzić do aresztu śledczego. Po dotarciu na miejsce okazało się, że 32-latka nie ma w miejscu zamieszkania i nie wiadomo, gdzie teraz przebywa. Po kilku godzinach patrolu funkcjonariusze zauważyli mężczyznę łapiącego "stopa" na drodze wojewódzkiej nr 137.

Dzięki fotograficznej pamięci poznali w autostopowiczu poszukiwanego mężczyznę, którego kilka godzin wcześniej mieli odebrać z domu. Był w szoku, gdy zobaczył zatrzymujący się radiowóz, jednak nie miał już wyboru - wsiadł do środka, a jego podróż zakończyła się w areszcie śledczym w Międzyrzeczu. Jak podaje Wirtualna Polska, ma teraz odbywać karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Nie żyje gwiazda muzyki. Przed śmiercią wysłała wiadomość do rodziny, wyskoczyła z 14 piętra
  3. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  4. Rosja podjęła zaskakującą decyzję nt. granic. Wszystko przez groźnego wirusa z Chin
  5. Opłakane skutki brexitu dla Polski. Doniesienia rządowego instytutu nie pozostawiają złudzeń
  6. Policjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kraty
  7. Wybuch na południu Polski. Bilans jest fatalny, trwa akcja służb

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł