autostop z nożownikiemFot. unsplash.com/@matthewronderseid/ zdjęcie poglądowe

Wracali z imprezy autostopem. Przy samym cmentarzu kierowca nagle wyjął nóż

Autostop może być ciekawą formą podróżowania, lecz nie wszyscy mają z niej miłe wspomnienia. Jeden z kierowców okazał się przestępcą, który skorzystał z okazji i napadł swoich pasażerów.

Autostop, jak się okazuje, nie zawsze jest bezpieczną opcją dla osób szukających transportu. Dwaj młodzi mężczyźni przekonali się o tym dość boleśnie, próbując skorzystać z przejazdu po imprezie. Myśleli, że mają szczęście, gdy na poboczu zatrzymał się samochód marki Opel. Po chwili pożałowali, że wsiedli do środka.

Druzgoczące doniesienia, konieczna ewakuacja wieży Eiffla. Na miejscu służby, ogromne zagrożenie dla tysięcy osóbDruzgoczące doniesienia, konieczna ewakuacja wieży Eiffla. Na miejscu służby, ogromne zagrożenie dla tysięcy osóbCzytaj dalej

Autostop źle się dla nich skończył

Mężczyźni dali sygnał, że szukają podwózki na wysokości Polskiego Świętowa (gmina Głuchołazy). Po chwili zatrzymał się kierowca Opla, zidentyfikowany później jako Adrian Cz. Jak podaje radio Eska, w środku pojazdu siedziało jeszcze trzech mężczyzn, do których dosiedli się imprezowicze. Gdy zamknęły się drzwi, kierowca wyciągnął nóż i zaczął im grozić.

Prokuratura przekazała informację, że 24-letni kierowca groził zabranym pasażerom, że ich zabije. Wszystko działo się tuż obok cmentarza, co było dodatkowo przerażające. Dwaj mężczyźni mieli ujść z życiem dzięki oddaniu wszystkiego, co mieli. Jednemu z nich kierowca zabrał 280 zł, a drugiemu cały portfel, w którym oprócz 300 zł w gotówce, była karta płatnicza i dowód osobisty.

Dzisiaj grzeje: 1. Dantejskie sceny w Krakowie. Mieszkańcy są przerażeni
2. Była jedną z gwiazd "M jak miłość", nagle zniknęła z telewizji. Po latach podjęła przełomową decyzję
3. Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzie

Rario Opole ustaliło, że oskarżony o napaść Adrian Cz. jest już dobrze znany policji. Kierowca Opla był już karany m.in. za rozboje i włamania, do czego się przyznawał. Tym razem wszystkiemu zaprzecza i twierdzi, że w momencie, gdy doszło do napaści, przebywał z rodziną w domu. Mimo to nadal jest oskarżony o napaść, a także prowadzenie pojazdu, chociaż utracił do tego prawo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Golden retriever zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta rozkłada na łopatki
  2. Zagadkowe światła wokół komety. Naukowcy odkryli niesamowitą tajemnicę
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Wnuczek oniemiał, gdy poznał pupila babci. Miesiącami myślała, że zajmuje się kotkiem, była w ogromnym błędzie

Źródło: Eska Opole

Następny artykuł