Autobus Amerykanów zyskał nowe życie.Fot. Facebook.com/ Christopher Stoll

Miał starego busa, zmienił go nie do poznania. Wnętrze jest niesamowite, robi wrażenie

Autobus, którym teraz podróżują po całym kraju, przeszedł niesamowitą metamorfozę. Gruntowny remont maszyny trwał kilka miesięcy, ale efekty robią wrażenie. Obecnie to prawdziwy dom na kołach.

Autobus Amerykanina Christophera Stolla oraz jego dziewczyny Tori niegdyś służył pielgrzymom. Obecnie rola maszyny nieznacznie odbiegła od pierwotnej funkcji, bo po gruntownym remoncie para może zarówno przemierzać całe Stany Zjednoczone, jak i mieszkać na pokładzie odnowionego busa.

Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestetyPrzykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestetyCzytaj dalej

Kościelny autobus dostał nowe życie

Prace zaczęły się w 2015 roku i zajęły kilka miesięcy. Chris i Tori zdecydowali się na zakup maszyny od lokalnego kościoła. Autobus już od kilku lat pozostawał nieużywany. Wcześniej służył do przewozu pielgrzymów. Stan karoserii i silnika był w opłakanym stanie - powierzchnię zjadała rdza. Co ważne, także w środku autobus miał niemałe problemy. Fotele były całkowicie do wymiany, ale pojawił się również kłopot nowych lokatorów.

W czasie, gdy autobus nie był użytkowany, we wnętrzu kabiny osiedliły się ptaki, ale cały szereg niedoskonałości maszyny nie przekreślił decyzji o zakupie. Chris i Tori wydali na autobus w stanie wręcz surowym zaledwie 1 tys. dolarów, czyli niespełna 4 tys. zł. Jednak był wyłącznie początek inwestycji. Sam remont wyniósł 10-krotnie więcej niż wartość początkowa maszyny.

Odnowiony autobus robi furrorę

Jak podaje redakcja portalu FAKT24, para musiała włożyć w renowację pojazdu 10 tys. dolarów, a więc około 39 tys. zł. Zdecydowali, że sami podejmą się odnowienia maszyny. Prace trwały kilka miesięcy, lecz po wymianie większości elementów wnętrza, teraz autobus jest nie do poznania.

Dzisiaj grzeje: 1. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
2. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury

Obecnie dla Chrisa i Tori autobus to zarówno dom, jak i główny środek transportu, którym pokonują tysiące mil, objeżdżając cały kraj wzdłuż i wszerz. W środku dominuje styl ikeowski, a na dachu para zamontowała panele słoneczne, które zagwarantują im całkowitą niezależność energetyczną. Z takim zestawem naprawdę mogą pozwolić sobie na podróż dookoła świata. W tym kontekście ostatnio pojawiły się też bardzo dobre wiadomości dla Polski.

Autobus dostał nowe życie.

Autobus teraz służy jako mieszkanie.

Autobus jest całkowicie wyremontowany.

Fot. Facebook.com/ Christopher Stoll

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. "Nikt nie może być pozbawiony życia bez decyzji odpowiednich władz". Niepokojące słowa Jarosława Kaczyńskiego na konwencji
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Bułgarii
  6. Stęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakać

Źródło: FAKT24.pl

Następny artykuł