autobus flixbusa poszukiwanyFot. Wikipedia.org/Adrian Grycuk/CC BY-SA 3.0 PL/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.pl

Pasażerowie Flixbusa pilnie poszukiwani. Koronawirus na pokładzie

Autobus Flixbusa miał na pokładzie osobę z koronawirusem. Wszyscy turyści, którzy jechali tym połączeniem, są pilnie poszukiwani.

Autobus popularnego przewoźnika Flixbus wyjechał w dniu 19.03.2020 roku z Warszawy i zmierzał do Zakopanego. Po drodze zatrzymywał się również w kilku innych miastach. Teraz Państowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie przekazał, że u jednego z pasażerów potwierdzono testami koronawirusa. Pozostali turyści proszeni są o jak najszybszy kontakt.

Kolejny kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczbaKolejny kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczbaCzytaj dalej

Autobus Flixbusa przewoził chorego na koronawirusa

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie prosi pasażerów, którzy w dniu 19.03.2020 r. podróżowali autobusem należącym do Firmy FLIXBUS nr kursu P6 relacji Warszawa – Zakopane przez Radom, Kielce, Kraków – wyjazd z Warszawy o godz. 23.45 o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z właściwością regionu zamieszkania.- możemy przeczytać na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.

Choroba ta niestety bardzo szybko rozprzestrzenia się w naszym kraju, a przypadków zakażeń oraz zgonów jest niestety coraz więcej, dlatego tak ważne są wszelkie działania, które mogą to powstrzymać.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsza stolica w Europie zostaje odcięta od świata. Od jutra pełna izolacja mieszkańców
2. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków

Niestety to nie pierwszy raz, kiedy pasażerowie różnych środków transportu proszeni są o pilne zgłoszenie się do sanepidu. Zdarzały się już przypadki zakażonego kierowcy lub współpasażera, u którego potwierdzono chorobę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?
  3. Niewiarygodna akcja policji dla mieszkańców Majorki. Wszystko się nagrało, rewelacja
  4. Ofiar jest tak dużo, że brakuje miejsc. Zamknięto zakłady pogrzebowe w Madrycie, smutna wiadomość
  5. Podwodny Wodospad zapiera dech w piersiach. Iluzja stworzona przez naturę
  6. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia

Źródło: Tatromaniak

Następny artykuł