Australia pub zakładFot. Facebook.com/The Morrison Bar & Oyster Room

Właściciel pubu przegrał zakład. Teraz całemu Sydney będzie stawiał darmowe piwo

Australia to zaskakujące miejsce. Pewien właściciel pubu przegrał zakład z miastem, a teraz wszystkim mieszkańcom musi postawić darmowe piwo. Nie spodziewał się, że władze wywiążą się ze swojej obietnicy.

Australia znalazła się na ustach całego świata, tym razem jednak nie z powodu przerażających pożarów, ale przez niezwykły zakład. Właściciel pubu The Morrison Bar & Oyster Room w Sydney był przekonany, że miastu nie uda się ukończyć na czas budowanej linii tramwajowej. Cały proces się opóźniał, a mężczyzna stwierdził, że jeśli do końca roku przed swoim lokalem zobaczy kursujące tramwaje pełne ludzi, stawia wszystkim darmowe piwo.

Najbardziej denerwujący turyści na świecie. Te 4 typy doprowadzają do białej gorączki, lepiej ich unikaćNajbardziej denerwujący turyści na świecie. Te 4 typy doprowadzają do białej gorączki, lepiej ich unikaćCzytaj dalej

Z pewnością nie spodziewał się, że budowlańcy staną na wysokości zadania i rzeczywiście uda im się zamknąć budowę jeszcze przed świętami. Teraz musi pogodzić się z tym, że przyszedł czas na zorganizowanie wielkiej imprezy z darmowym alkoholem.

Australia potrafi zaskoczyć. Mężczyzna nie wierzył, że linia tramwajowa zostanie wybudowana na czas

Jak podaje Wirtualna Polska, właściciel popularnego lokalu Morrison Bar & Oyster Room publicznie ogłosił, że nie wierzy we władze obiecujące ukończenie budowy linii tramwajowej jeszcze w grudniu. Zapowiedział, że postawi wszystkim mieszkańcom stolicy Australii piwo, jeśli na przystanku przed jego lokalem pojawi się tramwaj pełen pasażerów.

Ku jego zdziwieniu, maszyna podjechała we wskazane miejsce już 14 grudnia, a jemu nie pozostało nic innego, jak posypać głowę popiołem i spełnić swoją obietnicę. Wystosował oficjalne ogłoszenie, zgodnie z którym już 21 stycznia odbędzie się w jego pubie ogromna impreza zatytułowana "Tram Party".

Jak donoszą media, alkohol ma być serwowany uczestnikom całkowicie za darmo, jest jednak jeden warunek. Wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu, muszą zadeklarować swoją obecność do 6 stycznia. W innym wypadku nie mają nawet co liczyć na darmową zabawę.

Jak szacują media, jeśli rzeczywiście wszyscy mieszkańcy Sydney chcieliby tego wieczoru odwiedzić bar, lekkomyślny właściciel poniósłby koszty sięgające nawet 15 mln dolarów. Z pewnością jednak tak się nie stanie, choć można się domyślać, że poleją się tam hektolitry darmowego piwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Góry Izerskie podbijają serca Polaków. Położone są niedaleko, a zachwycają swym pięknem
  2. Okropne informacje. 257 osób zginęło w katastrofach samolotów
  3. Najbardziej mroczne i przerażające muzeum na całym świecie. Żeby do niego wejść, trzeba mieć nerwy ze stali
  4. Hotel igloo ma niesamowity klimat. Delektuj się ciepłym wnętrzem, patrząc na śnieg na zewnątrz
  5. Nigdzie na świecie nie powstało do tej pory podobne miasto. Wstęp tylko dla bezdomnych
  6. Aż trudno uwierzyć. Najdziwniejsze przedmioty pozostawione na lotnisku wbijają w ziemię

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł