atrakcje PolskaScreen/youtube/PAIT

Największy park wodny w Europie jest gotowy. Znajduje się w Polsce i wygląda niesamowicie

Atrakcje dostępne dla turystów w Polsce zachwycają swoją różnorodnością. Przyjezdni do wyboru mają wiele niepowtarzalnych punktów, a teraz do nich dołączył kolejny. Największy park wodny w Europie znajduje się w Polsce, a jego budowa w końcu dobiegła końca.

Atrakcje dostępne w naszym kraju dla przyjezdnych są wyjątkowo urozmaicone. Góry, Morze Bałtyckie, mazurskie jeziora oraz liczne zamki i zabytki dają nieograniczone możliwości,a teraz jeszcze jeden punkt na mapie naszego kraju będzie zachwycał już z daleka. Największy Park Wodny w Europie, "Suntago Wodny Świat" w końcu został ukończony i już niedługo wypełni się turystami poszukującymi dobrej zabawy.

Niesamowite miejsce jak z bajki w Warszawie. Królewski Ogród Światła zapiera dechNiesamowite miejsce jak z bajki w Warszawie. Królewski Ogród Światła zapiera dechCzytaj dalej

Ten niezwykły obiekt wygląda naprawdę spektakularnie. Znajduje się w miejscowości Wręcza w powiecie żyrardowskim. Znajdują się w nim aż 32 zjeżdżalnie, 12 saun oraz aż 3500 metrów kwadratowych basenów.

Nowe, niesamowite atrakcje w Polsce

Suntago Wodny Świat znajduje się zaledwie 40 kilometrów od Warszawy, a otwarty dla turystów zostanie już w przyszłym roku. W tym momencie obiekt przechodzi wszystkie odbiory i trzeba przyznać, że wygląda naprawdę niesamowicie, co zobaczyć możemy na filmie zamieszczonym poniżej.

Na przyjezdnych, spragnionych dobrej zabawy, czekają 32 zjeżdżalnie różnej długości. Jest też basen z falami, relax z dziką rzeką, basen "rzeka przygód" oraz wodny plac zabaw zajmujący powierzchnię 600 metrów kwadratowych. Jakby tego było mało, korzystać tam będzie można z maszyny Surf-Air umożliwiającej surfowanie pod dachem oraz z zewnętrznego placu zabaw z ciepłą wodą.

Największy park wodny prezentuje się niesamowicie

Do dyspozycji turystów oddane zostać również 3 baseny solankowe, 5 basenów witalnych i 10 saun o różnorodnej temperaturze i wilgotności. Jak widać, inwestycja jest naprawdę ogromna i bez wątpienia zachwyci przyjezdnych. Na skorzystanie ze wszystkich atrakcji może nie starczyć nawet całego dnia, dlatego już w IV kwartale 2020 roku otwarty ma zostać tam również czterogwiazdkowy hotel.

Jak podaje inwestor, ma być w nim 240 pokoi oraz powierzchnia konferencyjna, która w tym momencie znajduje się jeszcze w fazie projektowania. Jak można przeczytać, ośrodek ma być bezpośrednio połączony z największym parkiem wodnym Europy, by zapewnić gościom wygodę i dobrą zabawę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślina zamarza, a temperatura spada do -60 stopni. Dla mieszkańców tej wioski temperatury w Polsce to tropiki
  2. Najmniejszy hotel na świecie będzie w Polsce. Pokoje są naprawdę miniaturowe, nie każdy się tam zmieści
  3. Pilne ostrzeżenia IMGW! Osiem powiatów zagrożone, możliwy sztorm na Bałtyku
  4. Ryanair i Wizzair zamykają część połączeń z Polski, inne będą opóźnione. Wielu turystów może nie być zadowolonych
  5. Koniec z wykorzystywaniem zwierząt w cyrkach. Paryż wprowadza zakaz
  6. Diabelska góra zachwyca i intryguje. Jej tajemniczą, prawdziwą historię zna niewielu

Źródło: Warszawa w pigułce

Następny artykuł