Atrakcja turystyczna w Polsce. Wieża widokowayoutube.com/ FlyCam Polska(screen)/ zdjęcie poglądowe

Atrakcja turystyczna, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Widok zapiera dech w piersiach

Atrakcje turystyczne zawsze przyciągają tłumy. Zapewnienie turystom rozrywki oraz ułatwienie zwiedzania ciekawych miejsc zawsze jest opłacalne. Teraz pojawiła się nowa atrakcja, jakiej w Polsce do tej pory nie było.

Atrakcje turystyczne są ważne, aby rozwijać dane miejsca pod względem turystycznym. To one sprawiają, że ludzie przyjeżdżają w konkretne regiony kraju, dlatego warto w nie inwestować. Teraz pojawił się nowy projekt. Nigdy wcześniej takiego nie było. Co będą mogli zobaczyć Polacy?

Polski turysta trafił do szpitala po wizycie w jednej z rzymskich atrakcji. Jego stan jest ciężkiPolski turysta trafił do szpitala po wizycie w jednej z rzymskich atrakcji. Jego stan jest ciężkiCzytaj dalej

Atrakcje turystyczne w Polsce. Jest nowość

Mowa o wieży widokowej, która została nazwana została "ścieżką w chmurach". Znajduje się w Świeradowie-Zdroju na Dolnym Śląsku. Ma aż 70 metrów i jest połączona z trzema kilometrami ścieżek. Ma to być najwyższa wieża widokowa w kraju. "Gazeta Wrocławska" informuje, że prace zakończą się wiosną 2021 roku. Projekt pojawił się w 2017 roku, a przedstawił go burmistrz Świeradowa-Zdroju Roland Marciniak.

- Według naszych szacunków projekt jest wart około 40 mln zł. Marzyło się nam, aby stare wyciągi Świeradowca zamieniły się w gondolę i wyciąg kanapowy z przedszkolem narciarskim na dole. Od dwóch lat mamy pozwolenie na dolną część wyciągu i właśnie się to marzenie realizuje - tak na temat inwestycji wypowiadał się Marciniak.

Dzisiaj grzeje: 1. Oburzające słowa Cejrowskiego. Podróżnik wywołał kolejny skandal. Internet nie zapomina
2. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
3. Klamka zapadła. Podjęli decyzję. Koniec z noszeniem maseczek. Wiadomości z Europy

Podobną atrakcję można znaleźć niedaleko od polskiej granicy. Na Masywie Śnieżnika wieżę zbudowali Czesi. Można ją zobaczyć na nagraniu poniżej oraz na zdjęciu głównym. Różnica polega na tym, że Polska budowla powstaje na zboczu góry, a nie na jej szczycie. Obie wieże mają tego samego inwestora. Jest to Czech Jiří Rulíšek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego koty chodzą po aucie? Wszystko na temat upartych mruczków
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Niewiarygodne nagranie z Bielska-Białej podbija sieć. Trudno uwierzyć, co zrobili z owcami

Źródło: Onet

Następny artykuł