atrakcje polska molofot. pixabay.com/staand

Polskie miasto podjęło decyzję. Ikona kraju zamknięta

Atrakcje turystyczne w całej Polsce zostają tymczasowo zamykane. Dzisiaj podjęto decyzję również o zakazie wstępu na kultowe miejsce.

Chociaż zbliża się okres, w którym każdego roku polskie morze tętni życiem, atrakcje z dnia na dzień zamykają się. Jest to spowodowane stanem epidemii, który od kilku dni obowiązuje na terenie całej Polski. Tym razem padło na dobrze znane Polakom miejsce, które zwłaszcza dla miłośników morza jest ikoną polskiego wybrzeża.

Pasażerowie Flixbusa pilnie poszukiwani. Koronawirus na pokładziePasażerowie Flixbusa pilnie poszukiwani. Koronawirus na pokładzieCzytaj dalej

Polskie atrakcje zamknięte do odwołania

Swoją działalność czasowo zawiesiło również sopockie molo, które jest prawdziwą perłą dla wszystkich miłośników trójmiasta. Nawet w sezonie zimowym turyści chętnie odwiedzają to miejsce, które zdecydowanie jest wizytówką miasta i zaraz obok "krzywego domku" najbardziej rozpoznawalnym punktem. O decyzji poinformowała wiceprezydent Sopotu.

- Monitorujemy sytuację na bieżąco – powiedziała wiceprezydent Sopotu Magdalena Czarzyńska-Jachim. - Na chwilę obecną nie widzimy przesłanek zamknięcia całej przestrzeni publicznej, ale cały czas apelujemy o pozostawanie w domach - dodała.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejny kraj w Europie przebił tragiczny bilans Chin. Ogromna umieralność nie tylko we Włoszech
2. Już w lipcu wejdą nowe przepisy. Rząd oszacował ilu Polaków straci przez nie prawo jazdy

W mieście obowiązuj zakaz wstępu na wszystkie place zabaw, skate parki i siłownie na świeżym powietrzu. Wszystkie, o ile nie były ogrodzone, zostały otoczone taśmą. Sytuację na ulicach patroluje straż miejska, która zachęca spacerowiczów do pozostawania w domach. Wszystkie te działania mają sprawić, że szybkie rozprzestrzenianie się koronawirusa zostanie powstrzymane, a w naszym kraju sytuacja nie wymknie się spod kontroli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
  2. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci
  3. Niewiarygodna akcja policji dla mieszkańców Majorki. Wszystko się nagrało, rewelacja
  4. Ofiar jest tak dużo, że brakuje miejsc. Zamknięto zakłady pogrzebowe w Madrycie, smutna wiadomość
  5. Podwodny Wodospad zapiera dech w piersiach. Iluzja stworzona przez naturę
  6. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia

źródło: dziennik.pl

Następny artykuł