atrakcje Suntago surowa opiniaScreen/youtube/Andrzej Łapiński

Media nie mają litości dla Suntago Park of Poland. Wyjątkowo bolesna opinia

Atrakcje, które mają wkrótce zostać otwarte, zawsze są głośno promowane i reklamowane. Sztuka polega jednak na tym, by efekt sprostał wymaganiom turystów. Suntago Park of Poland było bardzo długo wyczekiwane, a teraz walczy z falą złych opinii.

Atrakcje, które mają za zadanie przyciągać turystów z całego kraju, muszą być głośno zapowiadane i promowane. Ich akcja reklamowa zwykle jest zakrojona na szeroką skalę, by wzbudzić w ludziach ciekawość, dzięki czemu oficjalne otwarcie cieszy się zwykle gigantycznym zainteresowaniem. Dokładnie tak było w przypadku największego, zadaszonego parku wodnego w Europie, Suntago Wodny Świat. Niestety kilka dni po otwarciu pojawiły się bardzo niepokojące doniesienia dotyczące tego miejsca.

Specjalny apel WHO do turystów. Każdy powinien się zastosowaćSpecjalny apel WHO do turystów. Każdy powinien się zastosowaćCzytaj dalej

Nie wszystkie atrakcje są miło przyjmowane przez turystów

W sieci pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy dotyczących Suntago Park of Poland. Swoją opinię o tym wodnym parku napisał również redaktor naczelny serwisu Money.pl oraz Finanswe WP, Sebastian Ogórek. Niestety jego słowa również nie napawają optymizmem i nadzieją na świetną zabawę.

- Suntago to w tej chwili plac budowy, a nie park rozrywki. Po pierwszych godzinach od otwarcia ktoś powinien gości wyprowadzić, park zamknąć, dokończyć prace, przetestować obiekt, przeszkolić obsługę i dopiero ponownie wpuścić tam ludzi - czytamy na samym początku.

Juz po tych słowach można stwierdzić, że autor nie spędził w Suntago miłego czasu, a dalsza część tekstu może jedynie w tym utwierdzić. Sam autor zaznaczył, iż po odwiedzeniu tego miejsca jest pewien, "że w tej chwili nie jest to miejsce dla tysięcy rodzin i dzieci, które je odwiedzają". Oczywiście jest to ocena subiektywna, jednak w pewnym stopniu pokrywa się z komentarzami, które pojawiają się na grupie "Park of Poland Suntago - OPINIE".

Dzisiaj grzeje: 1. Okropna relacja turystki z Suntago Park of Poland. "Krzyczeliśmy, ale zero reakcji"
2. TOP 10: Tanie smartfony o zadziwiająco wysokiej jakości. Nie musisz wydawać fortuny na szybki i dobry telefon

Grupa ta powstała na Facebooku, a jej twórca tłumaczy, że założył ją po tym, jak z Google Maps zniknęła karta umożliwiająca ocenianie atrakcji. Napisał, że po otwarciu atrakcji jej punktacja znacząco spadła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiele osób o tym wie. Porażające fakty, Anna Przybylska nie leży w grobie sama
  2. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie
  3. Poszedł na skargę do kierownika Suntago Park of Poland. Nagrał odpowiedź, niewiarygodne
  4. Pasażer z krakowskiego lotniska zapłaci ogromną karę. Nie można przewozić w bagażu rzeczy, które zapakował
  5. Tysiąc turystów uwięzionych. Nie mogą wyjść z hotelu na uwielbianej, europejskiej wyspie
  6. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł