atrakcje Polska nowy parkFot. Pixabay.com/MirceaIancu/zdjęcie poglądowe

Suntago będzie miało konkurencję? W Polsce ma się pojawić nowy park rozrywki

Atrakcje w Polsce wyrastają niczym grzyby po deszczu. Niedawno miało miejsce oficjalne otwarte Suntago, a teraz pojawiły się głosy o planach na nowy, niezwykły park rozrywki. To może być poważny konkurent na rynku atrakcji w naszym kraju.

Atrakcje w naszym kraju stają obecnie opustoszałe przez szalejącego koronawirusa, ich właściciele jednak już myślą o tym, w jaki sposób zminimalizować straty. Obecnie branża turystyczna przeżywa gigantyczny kryzys, tym bardziej więc zaskakuje najnowsza informacja przekazana przez serwis Trójmiasto.pl. Okazuje się, że na północy Polski powstać może nowy obiekt. Wielkich inwestycji w stylu parków rozrywki nie ma w naszym kraju wielu, muszą więc bezustannie konkurować o sympatię i zainteresowanie turystów.

12-latka pod respiratorem przez koronawirusa. Nie wiadomo jak się zaraziła, przykre wiadomości z zagranicy12-latka pod respiratorem przez koronawirusa. Nie wiadomo jak się zaraziła, przykre wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Będą nowe atrakcje w Polsce?

Jako pierwszy o inwestycji poinformował portal Trójmiasto.pl. Jak się okazało, nowa atrakcja powstać by miała przy węźle Owczarnia. Rzekomo mieć ma 53 tysiące metrów kwadratowych, a konkurować z podobnymi obiektami miałaby rollercoasterem, ścianką wspinaczkową czy karuzelą. Wprawdzie obiekt nie zapowiada się na aż tak dużą inwestycję, by stanowić zagrożenie z gigantem Suntago, mimo wszystko jednak z pewnością jego pojawienie się - jeśli do niego dojdzie - wywoła spore poruszenie w branży.

Trójmiasto.pl sugeruje, że obiekt powstać ma pod brytyjską marką Plopsa, która prowadzi już popularny w Polsce park rozrywki Majaland Kownaty. Rzekomo inwestor miał już otrzymać decyzję środowiskową, w której "stwierdzono brak potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko".

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości z Chin, czekają na drugą falę zakażeń. Ogromne wyzwanie dla władz
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Nowy obiekt według portalu ma dzielić się na dwie części. Pierwsza to hala wielkości 9,9 tys. metrów, w której będzie znajdował się m.in. rollercoaster. Druga część to parking na ponad 700 miejsc oraz przestrzeń zielona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  2. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa
  3. Nastoletni uczeń z Polski zakażony. Wrócił pilnie z klasą z Hiszpanii
  4. Kolejny kraj poinformował o pierwszym zakażonym. Ma tylko 36 lat
  5. 800 turystów nie wytrzymało kwarantanny. Policja nie mogła ich powstrzymać, złamali wszystkie zasady
  6. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata

Źróło: Gazeta.pl

Następny artykuł