atrakcje gwiazdy w Park of PolandScreen/youtube/Mamagerka

Park of Poland zaprosił do środka polskie gwiazdy jeszcze przed otwarciem. Każdy by chciał

Atrakcje przyciągają nie tylko przeciętnych turystów, ale również największe gwiazdy. Suntago Wodny Świat zaprosił do siebie polskich celebrytów jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Każdy chciałby tak poszaleć.

Atrakcje, które znaleźć możemy niemalże w każdym miejscu w Polsce, przyciągają tłumy turystów. Zapaleni podróżnicy jednak większość z nich już zwiedzili, dlatego każde nowe miejsce wywołuje ogromne emocje i wszyscy czekają na nie z utęsknieniem. Tak jest również z Suntago Wodny Świat w Park of Poland, który ma być największym, zadaszonym wodnym parkiem w Europie. Trzeba przyznać, że zapowiedzi robią wrażenie, a teraz przekonać się o atrakcyjności tego miejsca mogli również polscy celebryci.

Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczykDostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczykCzytaj dalej

Polscy celebryci odwiedzili wodną atrakcję

Oficjalne otwarcie Suntago Wodny Świat nastąpi dopiero jutro, 20.02.2020 roku. Są jednak w naszym kraju osoby, które skorzystać z niego mogły już dwa dni przed premierą. Przedstawiciele atrakcji zaprosili polskich celebrytów do wypróbowania tego miejsca, jednocześnie promując je swoimi nazwiskami.

Na miejscu pojawiła się m.in. Tamara Gonzalez Perea, Adam Zdrojkowski, Damian Kordas czy Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem. Wszyscy podzielili się wrażeniami i w jednym są zgodni - Park of Poland z pewnością dostarczy Polakom ogromną dawkę świetnej zabawy.

- Na dosłownie <> otwarciu Suntago. Ale mi to miejsce rozwaliło głowę .... Raj - napisał pod swoim postem Adam Zdrojkowski znany z Rodzinki.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia podczas wakacji na Kanarach. 5-letnie dziecko nie żyje, rodzina we łzach
2. Widzisz butelkę nad kołem swojego samochodu? Miej się na baczności, możesz być w dużym niebezpieczeństwie

Na miejscu czeka na turystów ogrom atrakcji i wspaniałych zajęć. Domyślnie jest to miejsce przeznaczone dla całych rodzin i z pewnością nikt nie będzie się tam nudził. 32 zjeżdżalnie wodne, wodny plac zabaw czy 10 saun bez wątpienia sprawi, że wypoczynek tam obfitował będzie w pozytywne emocje. Park of Poland znajduje się w Mszczonowie, 60 km od Warszawy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc
  4. Najwyższy alarm w europejskim mieście. Gigantyczne zagrożenie koronawirusem
  5. Ogromna tragedia w polskich górach. Doszło do najgorszego, nie mieli żadnych szans, turystka nie żyje
  6. Polski sędzia w ogniu krytyki po meczu Ligi Mistrzów. "Absolutna katastrofa"

Źródło: Onet

Następny artykuł