atrakcje parkScreen/youtube/Park of Poland/zdjęcie poglądowe

Największy Park of Poland zostanie otwarty już niedługo. W sieci pojawiły się zdjęcia wnętrza, wygląda niesamowicie

Atrakcje to zawsze wielka gratka dla turystów. Możemy być dumni, bo największy w Europie aquapark znajduje się właśnie u nas. Jego zdjęcia pojawiły się w sieci.

Atrakcje zawsze cieszą turystów podróżujących do danego kraju. Polacy mają to szczęście, że nie muszą wyjeżdżać nigdzie daleko, by móc cieszyć się atrakcjami największego na terenie Europy wodnego parku rozrywki. Ten za kilka dni oficjalnie zostanie udostępniony zwiedzającym.

Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżałSztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżałCzytaj dalej

Park of Poland, bo tak brzmi oficjalna nazwa największego zadaszonego aquaparku w Europie, znajduje się w miejscowości Wręcza w gminie Mszczonów. To zaledwie 54 kilometry od centrum Warszawy. Zostanie on otwarty dla podróżnych już 20 lutego, a teraz pojawiły się zdjęcia wnętrza, które naprawdę robią wrażenie.

Atrakcje największego aquaparku w Europie

Na spragnionych wypoczynku w parku czeka 18 basenów, 33 zjeżdżalnie, 400 palm sprowadzonych z Florydy, Dominikany i Malezji, 1000 leżaków i ponad 12 tematycznych atrakcji. Mimo że do oficjalnego otwarcia aquaparku jeszcze kilka dni, turyści już teraz mogą zobaczyć w sieci zdjęcia z wnętrza tego pięknego miejsca.

Na profilu parku w mediach społecznościowych można wreszcie obejrzeć m.in. jak wygląda najdłuższa zjeżdżalnia, sauna z widokiem na rajską wyspę czy baseny witalne i siarkowe.

- Mamy tu zjeżdżalnie z pontonami 1, 2 oraz 4-osobowymi, a także tęczową zjeżdżalnię ośmiotorową, z której zjeżdża się na specjalnych matach głową do przodu - możemy przeczytać na stronie parku.

Ceny biletów jednodniowych zaczynają się od 79 złotych w przypadku dzieci. Dorośli z kolei za cały dzień atrakcji zapłacą 99 złotych. To jednak nie wszystko. Park of Poland oferuje dla swoich gości także możliwość przyjazdu na kilka dni i w tym czasie mieszkanie na osiedlu nowoczesnych domków, które zostały wybudowane nieopodal parku.

- Suntago Village to miejsce dla wielbicieli zabawy i tropikalnego klimatu, którzy chcą dłużej cieszyć się pobytem w Park of Poland i wakacyjną atmosferą - tak opisują ofertę noclegową właściciele.

Czy zamierzacie odwiedzić Park of Poland i tak jak my nie możecie doczekać się oficjalnego otwarcia?

atrakcje sauna

atrakcje basen 1

atrakcje basen 2

fot: facebook.com/parkofpoland

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przyszła odebrać dziecko z przedszkola z prawie 2 promilami we krwi. Jej tłumaczenie jest absurdalne
  2. Elton John zapłakany zszedł ze sceny. Artysta przerwał koncert przez chorobę
  3. Tragedia tuż przy polskiej granicy. Padły strzały, trzy osoby nie żyją, dziecko ranne
  4. Dwie wioski doszczętnie zniszczone, co najmniej 30 osób nie żyje. Dramatyczne wiadomości ze świata
  5. Okropne zachowanie kierowcy turystycznego autobusu. Oni pędzili ratować ludzkie życie [FILM]
  6. Straszne doniesienia napływają do mediów. Są ofiary śmiertelne, wśród rannych dzieci

źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Następny artykuł