atrakcje parkScreen/youtube/Park of Poland/zdjęcie poglądowe

Największy Park of Poland zostanie otwarty już niedługo. W sieci pojawiły się zdjęcia wnętrza, wygląda niesamowicie

Atrakcje to zawsze wielka gratka dla turystów. Możemy być dumni, bo największy w Europie aquapark znajduje się właśnie u nas. Jego zdjęcia pojawiły się w sieci.

Atrakcje zawsze cieszą turystów podróżujących do danego kraju. Polacy mają to szczęście, że nie muszą wyjeżdżać nigdzie daleko, by móc cieszyć się atrakcjami największego na terenie Europy wodnego parku rozrywki. Ten za kilka dni oficjalnie zostanie udostępniony zwiedzającym.

Martynie Wojciechowskiej puściły nerwy, emocjonalny apel. Fani nie czekali ani chwili, błyskawiczny odzewMartynie Wojciechowskiej puściły nerwy, emocjonalny apel. Fani nie czekali ani chwili, błyskawiczny odzewCzytaj dalej

Park of Poland, bo tak brzmi oficjalna nazwa największego zadaszonego aquaparku w Europie, znajduje się w miejscowości Wręcza w gminie Mszczonów. To zaledwie 54 kilometry od centrum Warszawy. Zostanie on otwarty dla podróżnych już 20 lutego, a teraz pojawiły się zdjęcia wnętrza, które naprawdę robią wrażenie.

Atrakcje największego aquaparku w Europie

Na spragnionych wypoczynku w parku czeka 18 basenów, 33 zjeżdżalnie, 400 palm sprowadzonych z Florydy, Dominikany i Malezji, 1000 leżaków i ponad 12 tematycznych atrakcji. Mimo że do oficjalnego otwarcia aquaparku jeszcze kilka dni, turyści już teraz mogą zobaczyć w sieci zdjęcia z wnętrza tego pięknego miejsca.

Na profilu parku w mediach społecznościowych można wreszcie obejrzeć m.in. jak wygląda najdłuższa zjeżdżalnia, sauna z widokiem na rajską wyspę czy baseny witalne i siarkowe.

- Mamy tu zjeżdżalnie z pontonami 1, 2 oraz 4-osobowymi, a także tęczową zjeżdżalnię ośmiotorową, z której zjeżdża się na specjalnych matach głową do przodu - możemy przeczytać na stronie parku.

Ceny biletów jednodniowych zaczynają się od 79 złotych w przypadku dzieci. Dorośli z kolei za cały dzień atrakcji zapłacą 99 złotych. To jednak nie wszystko. Park of Poland oferuje dla swoich gości także możliwość przyjazdu na kilka dni i w tym czasie mieszkanie na osiedlu nowoczesnych domków, które zostały wybudowane nieopodal parku.

- Suntago Village to miejsce dla wielbicieli zabawy i tropikalnego klimatu, którzy chcą dłużej cieszyć się pobytem w Park of Poland i wakacyjną atmosferą - tak opisują ofertę noclegową właściciele.

Dzisiaj grzeje: 1. Najwyższy alarm w europejskim mieście. Gigantyczne zagrożenie koronawirusem
2. Ogromny wzrost rachunków domowych. Polska rodzina musi przygotować się na kolejne spore podwyżki opłat

Czy zamierzacie odwiedzić Park of Poland i tak jak my nie możecie doczekać się oficjalnego otwarcia?

atrakcje sauna

atrakcje basen 1

atrakcje basen 2

fot: facebook.com/parkofpoland

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski
  2. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  3. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  4. Z ostatniej chwili: dramat w Australii, na pokładzie 160 pasażerów. Nie było szans, są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]
  5. Największy park wodny w Polsce otwarty. Wielu turystów przeżyło ogromne rozczarowanie
  6. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów

źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Następny artykuł