atrakcje festiwal zakupówFot. Unsplash.com/stevepb/zdjęcie poglądowe

Największy festiwal zakupów na świecie rozpoczęty. Setki sklepów i gigantyczne promocje w cudownym miejscu

Atrakcje turystyczne w różnych krajach wyglądać mogą nieco inaczej. Niektóre państwa kuszą cudami natury, inne nowoczesnym budownictwem lub zabytkami. Pewne miasto jednak przełamuje wszelkie schematy i podbija serca fanów zakupów.

Atrakcje, które dla mieszkańców oraz turystów przygotowuje Dubaj, robią piorunujące wrażenie. To właśnie w tym przepięknym miejscu co roku organizowany jest wielki festiwal zakupów, który kusi niepowtarzalnymi przecenami oraz tysiącami sklepów, w których bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

8 tysięcy ludzi ewakuowanych, wprowadzono 3. poziom alarmowy. Nagłe przebudzenie wulkanu8 tysięcy ludzi ewakuowanych, wprowadzono 3. poziom alarmowy. Nagłe przebudzenie wulkanuCzytaj dalej

25. Dubajski Festiwal Zakupów stworzony został z gigantycznym rozmachem. Trafić tam można na okazje dotyczące najsłynniejszych marek, rozpoznawanych na całym świecie. To niezwykłe wydarzenie właśnie się rozpoczęło, a trwać będzie aż do 1 lutego 2020 roku. Na przyjezdnych czekają jednak nie tylko atrakcyjne ceny, ale również rozmaite pokazy oraz inne atrakcje.

25. Dubajski Festiwal Zakupów wystartował. Tysiące promocji i okazji

Ten wyjątkowy czas w Dubaju znany jest na całym świecie. Przybywają tam wtedy nie tylko tłumy turystów z całego świata, ale również przedstawiciele największych marek, doglądający niesamowitych obrotów. W tegorocznym festiwalu bierze udział ponad 1000 marek, co przekłada się na blisko 4000 sklepów - zarówno tych z towarami luksusowami, jak i odzieżowych, elektronicznych i wiele innych. Jak można się domyślić, oznacza to zawrotną ilość produktów, która bez wątpienia zadowoli nawet największego fana zakupów.

Najlepsze jednak, jak powszechnie wiadomo, są promocje. Klienci zdecydowanie mogą teraz w Dubaju liczyć na okazje specjalne, a zgodnie z doniesieniami Wirtualnej Polski, obniżki sięgają nawet 75%.

- W ciągu ostatnich 25 lat wraz z ewolucją Dubaju zmieniał się także sam festiwal. Tegoroczna imponująca inauguracja podkreśliła ogromne znaczenie festiwalu - mówił Ahmed Al Khaja, prezes Dubajskiego Biura ds. Festiwali i Handlu Detalicznego (DFRE).

Niesamowite atrakcje przyciągają do Dubaju turystów z całego świata

Caly program wydarzenia zaprezentowano podczas konferencji prasowej, która miała miejsce przy Dubai Frame. Jest to symbol zarówno starego jak i nowego Dubaju, na przykładzie którego widać niesamowity rozwój tego miasta. Zgodnie z zapowiedziami, przyjezdni liczyć mogą nie tylko na niskie ceny, ale również inne atrakcje. Wśród nich m.in. mają mieć miejsce przepiękne pokazy sztucznych ogni. Na tę imprezę przygotowuje się całe miasto, bowiem zyski świętują nie tylko sprzedawcy, ale również restauratorzy i wiele innych jednostek.

- Podczas każdej edycji uczestnicy podziwiają również miasto. Nasi kluczowi partnerzy i sklepy w całym Dubaju dokładają wszelkich starań, aby wszystkich połączyło zakupowe szaleństwo oraz szansa na zdobycie wspaniałych nagród. A to wszystko bez względu na kulturę, wiek czy pochodzenie uczestników - mówił Al Khaja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału
  2. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  3. WOŚP nie grała tylko w Polsce. Zna nas prawie cały świat, niesamowity rozmach
  4. Jednio z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Niewielu wie, jaką tajemnicę skrywa
  5. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł