atrakcje aquaparkFot. Facebook/Aquapark Wrocław

Skandaliczne sceny w znanym, polskim aquaparku. Rodzina została zastraszona

Atrakcje polskich aquaparków zazwyczaj są przyjazne rodzinom z dziećmi. Zupełnie inaczej stało się jednak tym razem, bo w jednym z miejskich basenów zagrożono przyjezdnym wyrzuceniem z terenu obiektu.

Atrakcje aquaparków w Polsce zazwyczaj obejmują strefy dla rodzin z dziećmi. To tam najmłodsi mogą wypoczywać w zdecydowanie płytszej oraz dużo cieplejszej niż w pozostałych basenach wodzie. Nie wszędzie jednak jest tak miło.

Kolejny kraj podjął decyzję. Na jego teren nie wpuszczą żadnego turysty, który był w ChinachKolejny kraj podjął decyzję. Na jego teren nie wpuszczą żadnego turysty, który był w ChinachCzytaj dalej

Do nieprzyjemnych scen doszło we Wrocławiu. Pan Sebastian, który w poniedziałkowe popołudnie wybrał się wraz z rodziną do jednego z miejskich obiektów, nie tylko nie został poinformowany przed wejściem, że strefa dla dzieci jest tego dnia niedostępna, ale również, gdy po dotarciu na miejsce zwrócił o to uwagę obsłudze, ta stała się nieuprzejma

Zastraszanie klientów jako atrakcje aquaparku we Wrocławiu

Klient kupił bilet obowiązujący na terenie wszystkich basenów, ale mimo to nie mógł wykorzystań go w pełni. Po burzliwej dyskusji z pracownikiem obiektu oraz jednym z ochroniarzy, pan Sebastian został zastraszony, że zarówno on, jak i jego rodzina może zostać wyrzucona z terenu aquaparku w stolicy Dolnego Śląska.

- Strefa dziecięca to jedyne miejsce dla dzieci z ciepłą wodą, a moje dzieci były już zmarznięte i sine. Poszedłem wyrazić swoje niezadowolenie u rzekomo jedynej kompetentnej osoby, Pana Mikołaja, z prośbą żeby umożliwił moim dzieciom korzystanie w ramach zakupionego biletu. Błyskawicznie stanął obok mnie napuszony ochroniarz (ciągle czuje jego oddech). Lider Mikołaj oznajmił mi - że jeśli się nie podoba, to mogę być wyprowadzony - w ten sposób pan Sebastian opisał całą sytuację w liście do redakcji Gazety Wrocławskiej.

Pan Sebastian uważa, że jako mieszkaniec Wrocławia Spółka miejska Aquapark Wrocław jest także niejako jego własnością i on sam nie zgadza się na tego typu traktowanie ze strony pracowników obiektu.

Jak do tej pory nieznana jest żadna odpowiedź ze strony zainteresowanego aquaparku, nie ulega jednak wątpliwości, że cała sytuacja jest szczególnie oburzająca i bulwersująca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rafał Brzozowski z partnerką na Telekamerach. Założyła prześwitującą suknię i pokazała całe piersi
  2. Eksperci ostrzegają. Popularny olej może powodować zmiany w mózgu
  3. Co najmniej 20 osób nie żyje, 16 rannych, również dzieci. Tragedia za granicą podczas nabożeństwa
  4. Stan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowego
  5. Niesamowite zdjęcie rzuciło internautów na kolana. Uchwycono magiczny moment przy -40 stopniach
  6. Chciała zabłysnąć na stoku. Nagle stała się pośmiewiskiem, internauci nie mają litości

źródło: gazetawroclawska.pl

Następny artykuł