Ateny awantura PolakaFot. unsplash.com/@gitfo

Polak leciał do Aten. Zupełnie stracił panowanie, nerwy puściły

Ateny przywitały Polaka w specjalny sposób. Musiał się wytłumaczyć z awantury, jaką wywołał na pokładzie samolotu oraz słono zapłacić za swoje zachowanie. Drugi raz z pewnonścią nie popełni takiego błędu i zastosuje się do poleceń załogi.

Ateny były celem podróży Polaka, który leciał z wyspy Rodos. Na pokładzie samolotu zaczęły się kłopoty, a krnąbrny turysta nie chciał słuchać poleceń załogi. Pasażerowie byli wściekli, ponieważ krótki lot zamienił się w niekończącą się kłótnię, która uprzykrzała im podróż. Wszystko przez maseczkę, której brakowało na twarzy Polaka.

Tragedia u wybrzeża, wybuch, 45 osób nie żyje. Dramatyczna wiadomość ze świataTragedia u wybrzeża, wybuch, 45 osób nie żyje. Dramatyczna wiadomość ze świataCzytaj dalej

Ateny zostały powiadomione o awanturze w samolocie jeszcze przed lądowaniem

Młody mężczyzna za wszelką cenę próbował przekonać załogę i innych pasażerów, że nie ma obowiązku zasłaniania ust i nosa. Bez względu na jego osobiste odczucia, warunkiem podróżowania samolotem jest noszenie maseczki ochronnej. Jeśli ktoś nie może się z tym pogodzić, musi niestety zrezygnować z przelotów i poszukać innych środków transportu, by nie denerwować pozostałych.

Po ostrej wymianie zdań zarówno z załogą jak i innymi pasażerami, polski turysta założył na chwilę maseczkę, lecz, jak podaje portal WP, po chwili ostentacyjnie ją zdjął. Część pasażerów, którzy wykazywali się szczególnym opanowaniem, zdołali uspokoić mężczyznę, dzięki czemu udało się dolecieć do celu bez kolejnych dramatów.

Dzisiaj grzeje: 1. Wczesne objawy miażdżycy. Wielu chorych je bagatelizuje
2. Turystyczne miasto w żółtej strefie? Decyzja już jutro
3. Waloryzacja emerytur 2021. Przyszłoroczne podwyżki mogą być kompletnym rozczarowaniem, będą zmiany?

Załoga samolotu nie miała zamiaru pozostawić tej sytuacji bez rozwiązania. Na lotnisku w Atenach na Polaka czekali już ochroniarze, którzy żądali wyjaśnień. Co prawda nie został aresztowany, ale musiał zapłacić wysoką grzywnę. Następnym razem z pewnością zastanowi się dwa razy, zanim zdecyduje się na łamanie zasad panujących w samolotach. Z Grecji docierają również niepokojące informacje o znalezieniu martwego Polaka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pojawiła się nowa nadzieja polskich skoków narciarskich. To siostrzeniec Adama Małysza
  2. Szumowski tuż po dymisji poszedł do Tadeusza Rydzyka. Zaskakująca postawa, zdobył się na pełną szczerość
  3. Ogłaszają alarm w mieście na polskiej granicy. Co się dzieje?
  4. Będą zmiany na polskiej granicy. Premier Morawiecki potwierdził
  5. Żywioł uderzył w Międzyzdroje. Nie miał litości, służby w akcji
  6. Zrobił z owczarka "żywy kłąb dredów", trzymał go na łańcuchu. Kiedy zapukali do jego drzwi, myślał, że mu się upiecze

Źródło: Wirtualna Polska

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł