Antoni Macierewicz na grillu z politykami PiSFot. Wikipedia.org/EU2017EE Estonian Presidency/CC BY 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.en (zdjęcie ilustracyjne)

Antoni Macierewicz na wakacyjnym grillu. Jego strój stał się hitem w internecie

Antoni Macierewicz to jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich polityków. Były minister obrony narodowej pochwalił się w mediach społecznościowych wakacyjnym spotkaniem przy grillu. Towarzyszyli mu inni politycy PiS. Rozmowy dotyczyły ważnych spraw.

Antoni Macierewicz zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie ze spotaknia przy grillu. Jak zapewnia, rozmawiano na poważne tematy. Rozmowy dotyczyły między innymi spraw lokalnych, ogólnokrajowych i międzynarodowych. Hitem stał się jego strój. Mało kto chodzi tak na grilla.

Przechodziła przez tory. Nadjeżdżał pociąg. Nie dało się zatrzymać maszynyPrzechodziła przez tory. Nadjeżdżał pociąg. Nie dało się zatrzymać maszynyCzytaj dalej

Antoni Macierewicz na grillu

- Spotkanie PiS #RawaMazowiecka na czele z Dariuszem Misztalem. Dziękuję za entuzjastyczną atmosferę i ciekawe rozmowy dot. spraw lokalnych, ogólnokrajowych i międzynarodowych! To wszystko uświetnił doskonały grill i wspaniały zespół, śpiewający piosenki patriotyczne i warszawskie - napisał na Twitterze były minister obrony narodowej.

Polityk zamieścił zdjęcie ze spotkania, na którym ubrany jest w białą koszulę, krawat i eleganckie spodnie. Internauci zauważyli, że to nie jest strój, w jakim ludzie chodzą na grilla. Takie spotkania kojarzą się raczej z dresem, krótkimi spodenkami, koszulkami, lenimi kurteczkami.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Diametralna zmiana dotycząca przyszłych lekarzy
2. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
3. Starsi pracownicy pójdą na bruk? Prawo do emerytury i dorabianie mogą przechylić szalę

"Fajnie tak się za państwowe zabawić" - napisał jeden z użytkowników Twittera. Inni piszą znowu, że to dziwna forma spotkania, jeśli zostało ono zorganizowane w celu przeprowadzenia ważnych rozmów. Jakiś czas temu pisaliśmy już o Macierewiczu. Można o tym przeczytać tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda reprezentacji Hiszpanii zakażona koronawirusem. Nie zagra w najbliższych meczach
  2. Radykalne kroki PKO BP, Santander Bank Polska i NBP. Klienci nie skorzystają już z usługi
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała

Źródło: RMF FM

Następny artykuł