Anna Przybylska odeszła 6 lat temuTRICOLORS/East News

Śmierć ikony polskiego kina. Od 6 lat jej grób jest odwiedzany przez setki turystów. Wszyscy pamiętają jej uśmiech

Anna Przybylska była uwielbiają przez Polaków aktorką. 6 lat temu zmarła z powodu choroby nowotworowej. Wiele osób do dzisiaj nie pogodziło się z tą tragedią. Nieustannie fani odwiedzają jej grób. Opowiedziała o tym jej matka.

Anna Przybylska stała się popularna w 1998 roku, kiedy zagrała w kultowym serialu "Złotopolscy". Przez wiele lat uzbierała wielkie grono fanów, aż w końcu stała się jedną z najbardziej uwielbianych aktorek w kraju. W 2013 poinformowała, że cierpi na raka trzustki. Rok później zmarła. Dzisiaj mija dokładnie 6 lat od jej śmierci. Wspomniała ją jej matka, która wypowiedziała się dla Faktu.

Nie jest dobrze. Stan wyjątkowy może być dopiero początkiem. Nasi sąsiedzi rozważają jeszcze większe restrykcjeNie jest dobrze. Stan wyjątkowy może być dopiero początkiem. Nasi sąsiedzi rozważają jeszcze większe restrykcjeCzytaj dalej

Anna Przybylska zmarła 6 lat temu

- Anię lubili wszyscy, kochano ją, a przecież była zwyczajną dziewczyną. Ona po prostu miała ogromną charyzmę. Jestem bardzo dumna z moich córek. Dziękuję wszystkim za pamięć o Ani i za życzliwość - powiedziała Krystyna, matka Anny Przybylskiej.

Dzisiaj jej grób z pewnością odwiedzi duże grono jej fanów. Krystyna powiedziała, że sama często go odwiedza i da się zauważyć, że ludzie o niej pamiętają. Zaznaczyła, że pomimo tak wielu lat od śmierci córki, wciąż za nią tęskni.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki skandal w WHO. Nie mieści się w głowie. Prawda wyszła na jaw
2. Pieniądze od rządu miały pomóc tysiącom Polek i Polaków. Uważaj, teraz może zapukać skarbówka
3. Skutki są porażające. Huragan przeszedł nad Polską. Straszna noc dla części Polski

Anna Przybylska z rakiem trzustki walczyła w gdańskiej klinice. Polska o niej nie zapomniała, tym bardziej, że zostawiła rodzinę. Jej partnerem był popularny piłkarz Jarosław Bieniuk. Miała też troję dzieci. Najmłodszy Janek skończy niedługo 9 lat, a Szymon 14. Najstarsza, Oliwia Bieniuk, za jakiś czas będzie pełnoletnia. Nastolatka w ostatnim czasie stała się sławna i wiele osób porównuje ją do matki. Więcej o Oliwii można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód
  2. Klamka zapadła. Ludzie polecą na Marsa dzięki rewolucyjnej technologii. Aż ciężko uwierzyć w pomysł naukowców
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Właściciel strzelił do golden retrievera. Bezcenna reakcja szczeniaka, zasłużył na Oscara

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł