Anna Popek inspiruje turystki.Fot. Instagram.com/annapopek_official

Anna Popek pozuje nad Bałtykiem. Internauci oszaleli. „Co za piękny widok"

Anna Popek znana jest w kontekście turystyki ze względu na bardzo konkretne hobby. Okazuje się, że dziennikarka może być prawdziwą inspiracją dla potencjalnych współtowarzyszek podróży.

Anna Popek, czyli wieloletnia współpracowniczka Telewizji Polskiej, znalazła się na ustach krajowych tabloidów za sprawą jesiennych wypadków nad Bałtyk. Pomimo niewakacyjnej już aury, uwaga internautów skupiła się właśnie na dziennikarce w wariancie urlopowym.

Pożar w szkole na południu Polski. Nad miastem unoszą się duże kłęby dymu. Trwa akcjaPożar w szkole na południu Polski. Nad miastem unoszą się duże kłęby dymu. Trwa akcjaCzytaj dalej

Anna Popek i jej turystyczne hobby

Dziennikarka zainteresowała m.in. redakcję Faktu. Krajowy tabloid zdradza, że Anna Popek regularnie morsuje, a więc jej ostatni wypad nad Bałtyk nie wymyka się jej turystycznym upodobaniom (choć prawdziwe święto szykuje się na luty). Część internautów chwali wczesnojesienny krajobraz polskiego morza, a niektórzy - samą urlpowiczkę.

Anna Popek regularnie zbiera bardzo przychylne komentarze przede wszystkim na sylwetkę, choć internauci nie ograniczają się wyłącznie do tego elementu. Dziennikarka w oczach niektórych użytkowników Instagrama może być prawdziwą inspiracją.

Anna Popek inspiruje urlopowiczki

Niektórzy internauci po poście dziennikarki, doszukują się pewnej dozy inspiracji. I faktycznie - Anna Popek doczekała się komentarza, w którym jednak z internautek zawarła clou wypoczynku - i to niezależnie od wieku samej zainteresowanej. Okazuje się, że nie trzeba mieć maksymalnie 24 lat i nienagannej sylwetki, aby cieszyć się wakacjami - truizm, acz wymaga rozpropagowania.

Dzisiaj grzeje: 1. Dantejskie sceny w Krakowie. Mieszkańcy są przerażeni
2. Słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie" oburzyły wielu widzów. Wreszcie przerwała milczenie
3. Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzie

- Kobiety bierzcie przykład z pani Ani bo nie liczy się to ile masz lat, tylko na ile lat się czujesz. Pozdrawiam - pisze jedna z internautek pod postem Anny Popek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wnuczek oniemiał, gdy poznał pupila babci. Miesiącami myślała, że zajmuje się kotkiem, była w ogromnym błędzie
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Kotek za nic nie chce oddać swojego smoczka. Można się popłakać ze śmiechu

Źródło: Instagram.com/Fakt

Następny artykuł