Anna Lewandowska z metodą na córkę.Fot. YouTube.com/Magazyn Gala

Lewandowska rozsierdziła fanów. Poszło o córkę, ale pomysł jest genialny dla wszystkich podróżników

Anna Lewandowska podzieliła się ze swoimi fanami strategią, która może przydać się niejednemu turyście. Niestety, niektórzy dopatrzyli się u żony reprezentanta pewnej nieścisłości.

Anna Lewandowska na swoim Instagramie umieściła wpis, w którym zdradza, że 3-letnia Klara już teraz uczy się języka angielskiego. Najprawdopodobniej, córka trenerki korzysta z platformy reklamowanej przez samą mamę, jednak nie rzekomy sponsoring wywołał najwięcej emocji.

Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykajPolsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykajCzytaj dalej

Anna Lewandowska za nauką języków

- Rozwój to podstawa! Zawsze powtarzam. [...] Dlatego staramy się, żeby Klara miała szansę poznawać nowe rzeczy, a jedną z nich są języki obce. Na co dzień mieszkamy w Monachium, ale na całym świecie podstawą komunikacji jest język angielski. To jest niesamowite jak szybko dzieci przyswajają język, kiedy poznają go w naturalnym środowisku, najlepiej w formie nauki poprzez zabawę - pisze na swoim Instagramie Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska (która sama sporo podróżuje) promuje naukę języków obcych już od najmłodszych lat, co jest całkiem kuszącą opcją dla rodzin, które często wyjeżdżają “całym składem”. Dzieci posługujące się językami obcymi są w podróży pewniejsze, bardziej samodzielne, a przede wszystkim - ciekawsze świata. Turyści, którzy postawiliby na naukę swoich pociech od najmłodszych lat, mogą potraktować to jako niemałą inwestycję w przyszłość - nie tylko w kontekście wyjazdów. Niestety, Anna Lewandowska najpewniej dopuściła się pewnej nieścisłości.

Reklama niekoniecznie zgodna z prawdą? Anna Lewandowska w ogniu krytyki

Już wcześniej żona piłkarza Bayernu Monachium wyznała w wywiadzie dla Gali, że jej mąż jest bardzo zaangażowanym ojcem. Najpewniej decyzja o nauce języków była porozumieniem obu stron, jednak pojawiły się też pewne kontrowersje. Na swoim Instagramie Anna Lewandowska umieściła zdjęcie, jak 3-letnia Klara uczy się na platformie przeznaczonej dla dzieci od 4. roku życia wzwyż. Fakt ten podchwyciły rozsierdzone fanki, które dopytują - jak można reklamować coś, co jest niedostępne dla pociech w tym wieku?

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, nastolatek nie miał szans zdążyć przed pociągiem
2. Kuriozalna wpadka w "Klanie". Jakim cudem nikt nie zauważył błędu przed emisją?
3. Podano możliwy termin ostatecznego pożegnania z maseczkami w przestrzeni publicznej. Wielu się załamie

- A przecież to jest od 4 lat... To jaką podajesz tam datę urodzenia Klary? [...] A jak można dostać taki dostęp? Moja córka ma 3 lata i też ma angielski w przedszkolu, a mimo to nie mogę się tam zalogować... - dopytywała jedna z fanek, gdy Anna Lewandowska odpisała, że Klara ma możliwość wcześniejszej nauki, ponieważ uczy się angielskiego w przedszkolu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

ROZWÓJ to PODSTAWA! Zawsze powtarzam. To, co będziemy pokazywać naszym dzieciom od najmłodszych lat, zaprocentuje w ich przyszłości i TO JAK BĘDZIEY JE WSPIERAĆ budując poczucie własnej wartości! Dlatego staramy się, żeby Klara miała szansę poznawać nowe rzeczy, a jedną z nich są JĘZYKI OBCE . Na co dzień mieszkamy w Monachium, ale na całym świecie podstawą komunikacji jest język angielski. To jest niesamowite jak szybko dzieci przyswajają język, kiedy poznają go w naturalnym środowisku, najlepiej w formie nauki poprzez zabawę ????????????. Warto polecać dobre rzeczy! Nauka poprzez @novakidpolska - niezależnie od tego gdzie jesteśmy, możemy skorzystać z lekcji online z native speakerem. Ostatnio pokazywałam Wam ją na instastory - 30 minutowa lekcja, Klara jest zachwycona, a my cieszymy się, że znaleźliśmy kolejny ciekawy, INTERAKTYWNY sposób na to, by mogła kreatywnie spędzić czas i przy tym uczyć się ANGIELSKIEGO ! Polecam lekcje Waszym dzieciom, na początek możecie skorzystać z darmowej lekcji próbnej ????‍???? @novakidpolska @novakid_global #Klara #annalewandowska #lesson

Post udostępniony przez ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głodny niedźwiedź napadł 84-latkę w lesie. Zwierzak nie wiedział, że zadarł z niewłaściwą osobą
  2. Szczepionki w roślinach? Niezwykły pomysł naukowców
  3. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Zrobili sobie zdjęcie na granicy Polski. Nie przewidzieli konsekwencji, będą żałować do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, co wyrabiał Polak we Francji. Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. Porażające wieści ze świata. Uprowadzili krokodyla i zażądali okupu, powody zaskakują

Źródło: Pudelek

Następny artykuł