Anna Lewandowska prosi o pomocinstagram.com/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska musi prosić o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna

Anna Lewandowska ostatnio była bardzo krytykowana. Teraz wygląda na to, że gwiazda odkupuje swoje winy. W mediach społecznościowych zaapelowała o pomoc. Sytuacja jest bardzo ciężka. Chodzi o około 13 tysięcy osób.

Anna Lewandowska, czyli żona słynnego polskiego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, ostatnio znalazła się w ogniu krytyki. Zaliczyła wpadkę wizerunkową, kiedy pozwała pewną aktywistkę. Oskarżano ją o body shaming. Teraz gwiazda postanowiła pomóc potrzebującym. Na Instagramie poprosiła o wsparcie finansowe dla ofiar tragedii w Europie. Poszkodowane jest kilkanaście tysięcy osób.

Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałekJest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałekCzytaj dalej

Anna Lewandowska prosi o pomoc

Słynna celebrytka zabrała głos w sprawie pożaru, do którego doszło w ośrodku dla uchodźców w Europie. Na swoim Instagramie zachęciła do odwiedzania profilu dziennikarki i prezenterki telewizyjnej Agaty Młynarskiej. Można tam zobaczyć relację z wyspy Lesbos. To właśnie tam doszło do tragedii, w której poszkodowanych zostało około 13 tysięcy osób.

Aż 63 procent mieszkańców obozu w Morii to kobiety i dzieci. Aby uniknąć śmierci, wszyscy uciekli na autostradę, która znajdowała się w pobliżu. Jak podaje Młynarska, kilka godzin spędzili pod gołym niebem. Wojsko nie dopuszczało pomocy humanitarnej.

Dzisiaj grzeje: 1. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
2. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadek

Skandal żony sportowca

Kilka dni temu Anna Lewandowska znalazła się na językach z powodu afery z jedną z aktywistek. Lewandowska założyła kostium osoby przy tuszy, dlatego została oskarżona o body shaming. Wspomniała o tym aktywistka Maja Staśko. Celebrytka postanowiła ją pozwać, co zostało bardzo źle odebrane przez jej odbiorców.

anna lewandowska pomoc

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł