anna lewandowska ma poodpryskiwane paznokciefot. instagram.com/ annalewandowskahpba

Fani Ani Lewandowskiej nie mogli się powstrzymać. Wszystko przez jeden szczegół na zdjęciu z wakacji

Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem tworzą jeden z najbardziej zgranych duetów w polskich mediach. Ostatnio para przebywa na wakacjach po intensywnym czasie dla obojga. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół z ich wspólnego zdjęcia.

Anna Lewandowska zdaje się nigdy nie stawać w miejscu. Oprócz serii treningów angażuje się również w kolejne biznesy, łącząc pracę z macierzyństwem, co ochoczo relacjonuje w swoich mediach społecznościowych. Chociaż wydawać by się mogło, że jej życie jest idealne, internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, który nieco przybliżył celebrytkę do realnego świata.

Zwołują sztab kryzysowy w kancelarii Morawieckiego. Sytuacja jest fatalnaZwołują sztab kryzysowy w kancelarii Morawieckiego. Sytuacja jest fatalnaCzytaj dalej

Anna Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska przebywa obecnie na wakacjach z mężem i córkami po intensywnym czasie dla całej rodziny. Oczywiście wszystko ochoczo relacjonuje za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

- Bezcenny czas z rodziną. Dziękuję Wam za mnóstwo wiadomości, za udostępnienia i komentarze, które otrzymałam pod wczorajszym wpisem. Moje życie to praca przede wszystkim z Wami KOBIETAMI , to budowanie zdrowej relacji między nami, opartej na szczerości i WSPARCIU , a także MOTYWOWANIE i INSPIROWANIE do zmian na lepsze, bo ZDROWSZE Jestem z Wami całym sercem. ZAWSZE. Jest mi ciepło na serduchu i czuję się naprawdę wzruszona za docenienie mojej pracy. Trwające wyzwanie pokazało, jak dużą, ale i wartościową społeczność zbudowaliśmy - napisała w opisie pod zdjęciem Lewandowska.

Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, dzięki któremu Anna wydała się bardziej ludzka - poodpryskiwane paznokcie. Osoby, które malują paznokcie wiedzą, że nie zawsze ma się czas lub ochotę aby robić to regularnie, żeby zawsze prezentowały się perfekcyjnie. Tym samym internautki poczuły więź ze swoją idolką, co podkreśliły w komentarzach na Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażająca prawda o kuchenkach gazowych. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę
2. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
3. Rodzice uczniów wykupują jeden kluczowy produkt, ceny drastycznie idą w górę. Albo kupisz teraz, albo później wydasz fortunę

- Nawet taka błahostka jak to, że masz Aniu poodpryskiwane paznokcie, jak większość z nas kobiet. Udowadniasz, że jesteś dokładnie taką samą kobietą, jak każda z nas, z drobnymi niedoskonałościami oczywiście. Nie udajesz nikogo ważniejszego - napisała fanka Lewandowskiej na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Priceless time with family ❤️ Thank you for your messages, for the shares and comments regarding my yesterday's post. My life is based on working with women, on building a healthy relationship between us, based on honesty and support ❤️ ______________________ BEZCENNY CZAS Z RODZINĄ @_rl9 ❤️ _________ Dziękuję Wam za mnóstwo wiadomości, za udostępnienia i komentarze, które otrzymałam pod wczorajszym wpisem. Moje życie to praca przede wszystkim z Wami KOBIETAMI , to budowanie zdrowej relacji między nami, opartej na szczerości i WSPARCIU , a także MOTYWOWANIE i INSPIROWANIE do zmian na lepsze, bo ZDROWSZE ???? Jestem z Wami całym sercem. ZAWSZE. Jest mi ciepło na serduchu i czuję się naprawdę wzruszona za docenienie mojej pracy. Trwające wyzwanie pokazało jak dużą ale i wartościową społeczność zbudowaliśmy ???? Całym ❤️ z Wami! Wasza Ann❤️ #annalewandowska #team #women #healthyteam

Post udostępniony przez ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz grzmi na temat skoków narciarskich. Nie ugryzł się w język, "nie wyobrażam sobie tego"
  2. Ewa Drzyzga poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Niewielu wie, że ma za sobą prawdziwy zdrowotny koszmar
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Chciał uśpić golden retrievera z powodu nadwagi. Decyzja weterynarza nie mogła być inna

Źródło: Pudelek

Następny artykuł