Anna Jantar znaleziono listFot. Wikimedia Przemek Bednarczyk http://bedur.yh.pl/foto/natalia/ CC BY-SA 2.5

Odnaleźli list do Anny Jantar w szczątkach samolotu. Napisał go jej ukochany

Anna Jantar miała przy sobie list, gdy leciała samolotem, który rozbił się podczas lądowania. Otrzymała go od swojego ukochanego Jarosława Kukulskiego. Para przeżywała wówczas burzliwy okres. Po latach opublikowano treść dokumentu, który odnaleziono w szczątkach maszyny. Poruszające słowa zakochanego mężczyzny, który już nigdy więcej nie zobaczył swojej partnerki.

Anna Jantar w latach 70. była jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Niestety jej kariera skończyła się wraz z wejściem na pokład radzieckiego samolotu 14 marca 1980 roku. Piosenkarka leciała do Warszawy, jednak nigdy nie dotarła na miejsce. Podczas lądowania maszyna rozbiła się w okolicach warszawskiego Okęcia. Okazało się, że miała przy sobie list od ukochanego.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

Na lotnisku byli między innymi Natalia Kukulska wraz z babcią, które czekały z kwiatami, aż Anna Jantar pojawi się na lotnisku. Niestety w pewnym momencie dotarły do nich okropne wiadomości. Dorosła już dzisiaj Kukulska, która poszły w ślady matki i zrobiła karierę muzyczną, miała wówczas 4 lata. Anna Jantar i pozostałe 86 osób nie miało szans na przeżycie katastrofy lotniczej, do której doszło o 11:15.

Anna Jantar w dniu śmierci miała przy sobie list od kuchanego. Znamy jego treść.

W dniu tej tragedii Anna Jantar miała przy sobie pamiątkę - jak się później okazało ostatnią - od Jarosława Kukulskiego. Mężczyzna wręczył jej list, którego treść może zaskakiwać. Para przeżywała wtedy trudny okres, jednak dzięki słowom, które media poznały za zgodą Natalii Kukulskiej, dowiadujemy się, ile dla Jarosława znaczył ten związek.

- Kocham Cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy Ty odczytasz moją spowiedź jako słabość, czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od Ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję Cię mocno, Twój Jarek. PS. List taki do Ciebie jest jedynym i ostatnim. Gdybym musiał go pisać po raz wtóry, będziesz musiała chyba dokończyć go sama - treść listu cytuje Wirtualna Polska

Anna Jantar i jej mąż zmagali się z problemami. Później mówiono nawet, że piosenkarka planowała odejść od Kukulskiego, ponieważ poczuła coś do kolegi z zespołu. Natalia Kukulska nie chce poruszać tego tematu - jest zbyt bolesny. Chociaż Jarosław Kukulski później związał się z Moniką Borys, ich związek nie przetrwał. Wiele osób twierdzi, że jego prawdziwą i jedyną miłością była popularna w latach 70. piosenkarka.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"

Chociaż Anna Jantar i Jarosław Kukulski przeżywali wzloty i upadki jako małżeństwo, ich córka zawsze stawała w obronie rodziców, opowiadając ciepłe i pełne uczucia wspomnienia z wczesnego dzieciństwa. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o szczegółach śmierci piosenkarki, o których opowiedziała Kukulska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł