Andrzej Duda w zagrożeniu. Zakażony ministerFot. Wikipedia.org/ Radosław Czarnecki/ CC BY-SA 4.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Był blisko Andrzeja Dudy. Zakaził się koronawirusem. Kancelaria Prezydenta potwierdza

Andrzej Duda mógł być zagrożony. Wszystko przez obecność koronawirusa u jednego z członków jego zespołu, który pracuje w Kancelarii Prezydenta. Sytuację skomentował sam zakażony. O którego polityka chodzi?

Andrzej Duda, czyli prezydent Polski, miał w swoim zespole osobę zakażoną koronawirusem. Sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta podał informację o pozytywnym wyniku swojego testu na obecność SARS-CoV-2.

Polacy są na liście. Kolejny kraj zamyka się na cudzoziemców. Nie wpuszczą prawie nikogoPolacy są na liście. Kolejny kraj zamyka się na cudzoziemców. Nie wpuszczą prawie nikogoCzytaj dalej

Andrzej Duda mógł być w zagrożeniu

"Drodzy TT - po powrocie z wakacji przed rozpoczęciem pracy poddałem się testowi na COVID19 - miałem pewien symptom towarzyszący koronawirusowi - zaznaczam ze nie miałem i nie mam kontaktu osobistego z żadnym ze współpracowników KPRP - otrzymałem wynik, jestem zarażony na COVID 19" - napisał na Twitterze prezydencki minister Adam Kwiatkowski.

Sekretarz dodał, że prosi o uszanowanie jego rodziny oraz jego samego w najbliższym czasie. Zaznaczył, że będzie informował, jak rozwija się sytuacja. Podziękował również za wsparcie oraz "pamięć w modlitwie". Zakończył mówiąc, że na pewno wszystko skończy się dobrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie było innego wyjścia, powrócono do ostrych restrykcji. Pandemia przybrała na sile, horrendalny przyrost chorych
2. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu
3. Zatankowała auto i wpadła. Grozi jej teraz 8 lat więzienia

Koronawirus w Polsce

Jak poinformowało dziś rano Ministerstwo Zdrowia, badania laboratoryjne potwierdziły obecność koronawirusa u kolejnych osób. W ciągu ostatniej doby pozytywny wynik testu otrzymało 791 badanych. Od początku epidemii SARS-CoV-2 obecność wirusa potwierdzono łącznie u 65 480 osób. Zmarło 2018 chorych. Więcej o epidemii w Polsce można przeczytać tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ekstraklasa na weekend. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online, TV
  2. Kościół wydał niespodziewane stanowisko. Tadeusz Rydzyk weźmie sobie do serca?
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Przez lata opiekował się białymi lwami. Znienacka go zaatakowały, niestety nie żyje

Źródło: RMF24

Następny artykuł