Andrzej Duda o Rzymie.Fot. Pixabay.com/Oliver Lechner (zdjęcie ilustracyjne)

Niebywała wpadka Andrzeja Dudy. Jego słowa o Rzymie Polacy zapamiętają na długo

Andrzej Duda zaskoczył telewidzów podczas pobytu we Włoszech. W pewnym momencie prezydent zaliczył niewielką wpadkę wizerunkową, która nie umknęła uwadze internautów. Żywioł zaatakował również samą prowadzącą.

Andrzej Duda w piątek (25 września) miał już opuszczać Włochy, a przed wyjazdem udzielił wywiadu dla TVP. Danuta Holecka, która relacjonowała wizytę prezydenta m.in. w Stolicy Apostolskiej, nie przewidziała pewnych utrudnień.

Okropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcieOkropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcieCzytaj dalej

Andrzej Duda “walczy” z Rzymem

Prezydent odwiedził m.in. Watykan i Wzgórze Monte Cassino. Telewizja Polska skrzętnie relacjonowała wywiad głowy państwa, a tuż przed wyjazdem sam Andrzej Duda zdecydował się na rozmowę z TVP. Materiał był nagrywany na znacznej wysokości, co wyraźnie utrudniało kontakt z widzami.

Rezydent Krakowskiego Przedmieścia musiał walczyć z żywiołem podczas wywiadu na żywo. Andrzej Duda próbował zapanować nad wiatrem rozwiewającym mu fryzurę, jednak na bierząco musiał poprawiać kolejne warstwy włosów. W pewnym momencie pozwolił sobie również na żart.

Andrzej Duda o “Wiecznym Mieście”

Rzym znany jest na całym świecie jako “Wieczne Miasto”. Duma Włochów ze stolicy nie pozwala obywatelom na niewybredne żarty o mieszkańcach Romy, straganach z pamiątkami, czy ulicach jeszcze z czasów Imperium. Andrzej Duda podczas wywiadu próbował wybrnąć z niezręcznej sytuacji i uznał, że Rzym wymyka się pewnym stereotypom.

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Opozda zakasowała wszystkie inne celebrytki. Zdjęcie z Grecji zapiera dech, wygląda jak Afrodyta
2. Ciasto w 15 minut, niezwykły przepis i rewelacyjny smak. Efekt niesamowity przy oszczędności czasu i pracy
3. Żywioł był bezlitosny, uderzył z pełną mocą. Gigantyczne zniszczenia i ranni, dramatyczne informacje za granicy

- Wszyscy rodacy, którzy nas oglądają, wiedzą, że Rzym jest wiecznym miastem. Ale że jest "wietrznym" miastem, przekonują się właśnie w tej chwili [...] Przepraszamy za te zakłócenia różne - mówił na antenie TVP Andrzej Duda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
  2. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili
  3. Kiedyś był hitem PRL-u, teraz na sam widok łzy lecą z oczu. Niestety, upadek zbliża się nieubłaganie
  4. Skandaliczne ustalenia ws. uwielbianego podróżnika. Na jego komputerze znaleziono najgorsze rzeczy
  5. Maryla Rodowicz bez ubrań biegała po hotelowych korytarzach. Kompromitujące fakty wyszły na jaw
  6. Okropnie skrzywdzona suczka straciła zaufanie do ludzi. Dopiero spotkanie z dzieckiem zmieniło cały jej świat

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł