Andrzej Duda zaliczył wpadkęTwitter.com/ Kancelaria Prezydenta

Burza pod nagraniem Andrzeja Dudy z Parku Narodowego. Wszystko przez jeden szczegół

Andrzej Duda świętował pięciolecie swojej prezydentury. Z tej okazji wybrał się do Świętokrzyskiego Parku Krajobrazowego. Internauci wytknęli mu jednak wpadkę. Co poszło nie tak?

Andrzej Duda jest prezydentem Polski już od 5 lat. W niedzielę obchodził piątą rocznicę wyboru. Z tego powodu udał się w podróż do Świękorzyskiego Parku Krajobrazowego. Nie wszystko jednak poszło po myśli. Prezydent zaliczył wpadkę, którą wytknęli mu internauci. Co więcej, to nie pierwszy raz, kiedy popełnia tego typu błąd.

Szumowski wyjawił prawdę o drugiej fali epidemii. Porażające słowaSzumowski wyjawił prawdę o drugiej fali epidemii. Porażające słowaCzytaj dalej

Andrzej Duda zaliczył wpadkę

Prezydent w niedzielę wybrał się do parku narodowego w towarzystkie trzech osób. Kancelaria opublikowała nagranie z wieży widokowej. W komentarzach szybko pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii. Dudzie wytknięto, że nie miał założonej maseczki i nie zachował odpowiedniego dystansu od innych osób. Co prawda, nie ma obowiązku noszenia maseczek w lesie. Resort zaleca jednak, aby używać ich w przypadku, gdy przebywa się w większej grupie osób.

"Wirus tak wysoko nie zaraża?", "Dystans,maseczki...A nie, oni z PiS są...", "Ani 2 metrów odległości, ani maseczki. Wasza wolność lepsza niż nasza. My dostajemy mandaty..." - to tylko niektóre z komentarzy ludzi, którzy skrytykowali prezydenta.

- Tylko mnie nie chciano tam wpuścić bez maski! Jak widać, dla niektórych przepisy to nakaz, a dla innych sugestia. Wstyd! - napisała pani Luiza, która odwiedziła Świętokrzyski Park Krajobrazowy tydzień wcześniej cytowana przez Radio Zet.

To nie pierwszy raz

Nie po raz pierwszy na Andrzeja Dudę spada krytyka za nieprzestrzeganie ograniczeń z powodu epidemii koronawirusa. Hanna Zdanowska skomentowała w Radiu Zet, że służby nie kontrolują zgromadzeń organizowanych przez prezydenta. Prezydent z racji kampanii wyborczej spotyka się z potencjalnymi wyborcami.

Dzisiaj grzeje: 1. Wkrótce otworzą w Polsce miejsca, w których Polacy uwielbiają spędzać czas
2. Nowa tarcza z kontrowersyjnym zapisem. Pracodawca będzie mógł obciąć ci pensję nawet o połowę, nie chcesz wiedzieć na jak długo

- To, co mamy w tej chwili, to znowu dzielenie społeczeństwa. Jedni mogą więcej, innym nic nie wolno - oceniła Zdanowska.

Obrazy Turysci.pl

Źródło: Facebook/ Kancelaria Prezydenta RP

Obrazy Turysci.pl

Źródło: Facebook/ Kancelaria Prezydenta RP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dziś wchodzi w życie nowy obowiązek. Polaków czekają uciążliwe zmiany
  2. Niezwykły kot urodził się z dwoma pyszczkami. Kilka dni później właścicielka przekazała smutną wiadomość
  3. Tysiące Polaków mogą poczuć ogromne rozczarowanie. Chodzi o Boże Ciało
  4. Pandemia uderzyła, tysiące zachorowań i zmarłych. Nowy kraj na drugim miejscu najbardziej poszkodowanych na świecie
  5. Najpiękniejsza pilot na świecie? Podbija serca internautów
  6. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Karol Szafranek, przegrał ze straszną chorobą

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł