Andrzej Duda pojawił się w lesiepixabay.com pixel2013

W sieci pojawiło się zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną w lesie. Nie znaliśmy prezydenta od tej strony

Andrzej Duda wraz z żoną Agatą pojawili się w lesie. Zostali sfotografowani w niecodziennej sytuacji. Trzeba przyznać, że do tej pory nie udało się zobaczyć prezydenta podczas wykonywania takiej czynności. Polacy mogą się zdziwić.

Andrzej Duda i Agata Duda wybrali się do lasu, ale celu ich wizyty nie da się tak łatwo odgadnąć. Zdjęcie pary natychmiast pojawiło się w sieci. Trzeba przyznać, że do tej pory nie zdarzało się wielou osobom widywać głowę państwa w podobnej sytuacji.

Podano możliwy termin ostatecznego pożegnania z maseczkami w przestrzeni publicznej. Wielu się załamiePodano możliwy termin ostatecznego pożegnania z maseczkami w przestrzeni publicznej. Wielu się załamieCzytaj dalej

Andrzej Duda z żoną w lesie

Jakiś czas temu zaczęła się akcja, której celem jest sadzenie młodych drzewek na zniszczonych powierzniach w Borach Tucholskich. Pojawiły się one po huraganie 100-lecia. Tym razem rośliny sadzono w Nadleśnictwie Lipusz. Pojawił się tam prezydent RP Andrzej Duda, jego żona Agata oraz inni politycy. Wszyscy razem pracowali.

Jak poinformowano w mediach społecznościowych Lasów Państwowych, w ciągu kilku godzin udało się posadzić kilkadziesiąt tysiędzy sadzonek. Wpólnie pracowali przy tym Andrzej Duda razem z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą, dyrektor Lasów Państwowych Andrzej Konieczny, Minister Środowiska Michał Woś, a także harcerze, żołnierze, strażacy z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz pracownicy administracji publicznej.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczów
2. Emeryci mogą być wściekli. Wszyscy Polacy będą dostawali tyle samo?
3. Żywioły uderzyły z olbrzymią mocą, zniszczenia są kolosalne. Nagranie z Portugalii zasmuca

"Mamy nadzieję, że każdy, kto dziś odebrał swoją sadzonkę od nadleśnictwa czy dyrekcji, przyłączy się do akcji #sadziMY i jeszcze w ten weekend posadzi swoje drzewko. Liczymy, że wkrótce spadnie deszcz i wszystkie drzewka porządnie podleje niech rosną" - czytamy na Facebooku Lasów Państwowych. Więcej o lasach można przeczytać tutaj.

To dla wielu obywateli na pewno będzie miłym zaskoczeniem, ze zawsze elegancka i nienaganna para wzięła łopaty, wykopadała dół i posadziła drzewo. Właśnie takie proste czynności najbardziej przybliżają polityków czy celebrytów do ludzi, którzy zazwyczaj oglądają ich tylko na ekranach telewizorów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna musiał zostać zabrany przez karetkę. Sposób, w jaki zachował się jego pies doprowadza do łez
  2. Rosjanie przywłaszczają sobie Wenus. Szef Roskomos potwierdza
  3. Strój Oliwii Bieniuk na plaży powala. Wszyscy patrzą na jedną rzecz, fanom zabrakło słów
  4. W sieci pojawiło się zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną w lesie. Nie znaliśmy prezydenta od tej strony
  5. Podano najnowsze dane, liczby powalają. 600% wzrostu, Polacy sami się prosili
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Źródło: Facebook/ Lasy Państwowe

Następny artykuł