Andrzej Duda zapowiada rozwój turystykiWikipedia.org/ Adrian Pingstone

W słowa Andrzeja Dudy aż trudno uwierzyć. Mówił o polskiej turystyce

Andrzej Duda zapowiada rozwój polskiej turystyki. Takie perspektywy zapowiedział na konferencji prasowej. Czy prezydent Polski pamięta o pandemii koronawirusa?

Andrzej Duda zachęca do wakacji w Polsce. Wspomina nawet o "perspektywie szybkiego rozwoju" turystyki. To dość kontrowersyjne słowa, ponieważ osoby utrzymujące się z tego sektora gospodarki, zmagają się z poważnym kryzysem. Przedsiębiorstwa turystyczne zmagają się z dużymi kłopotami finansowymi. Część z nich nawet upadło. Prezydent Polski jest jednak optymistą.

Przełomowa decyzja Wuhan, jest kategoryczny zakaz. Chwila, na którą czekały milionyPrzełomowa decyzja Wuhan, jest kategoryczny zakaz. Chwila, na którą czekały milionyCzytaj dalej

Andrzej Duda zapowiada rozwój

Polacy dopiero wracają do normalności, a w państwie panuje kryzys. Mimo to Andrzej Duda widzi dobre strony. Według niego polska turystyka rozwinie się.

- Dzisiaj cała branża turystyczna w tym agroturystyka boryka się z problemami wynikającymi z braku ruchu turystycznego – przyznał Duda podczas konferencji Polskiego Funduszu Rozwoju, która odbyła się we wtorek. Po tym pojawiła się pozytywna część przemówienia. Jak zdradził, niedawno odwiedził Bieszczady. Tam przekonano go, że ruch turystyczny wraca.

- Liczę na to, że w tym całym nieszczęściu, jakie dotknęło firmy turystyczne, przynajmniej część z nich, nie tylko odzyska klientów, ale też, że przed nimi otwierają się nowe perspektywy, które pozwolą im na dalszy i bardziej dynamiczny rozwój w przyszłości - powiedział prezydent.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutna wiadomość z Ameryka Express. Uwielbiana para musiała opuścić program
2. Już 1 czerwca kroki milowe w powrocie do normalności. Podjęto ostateczne decyzje w dwóch sprawach

Wakacje w Polsce

Władze oraz media namawiają, aby tegoroczne wakacje spędzić na terenie kraju. Zaleca się korzystanie z polskich plaż czy wyjazdy w góry. Trzeba mieć jednak na uwadze, że nawet podróżowanie po Polsce nie będzie takie samo jak zawsze. Trzeba liczyć się ograniczeniami, których celem będzie zapewnienie bezpieczeństwa turystom. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dziś obowiązuje ważny zakaz. Wielu Polaków będzie niepocieszonych
  2. Suczka zaczęła głośno szczekać. Kiedy właścicielka sprawdziła monitoring, od razu wbiegła do jej pokoju
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. "Już za chwilę będzie nas więcej" (FOTO)

Źródło: NaTemat.pl

Następny artykuł