andrzej duda miał wypadekfot. wikipedia.org/ wSensie.tv/ CC BY-SA 4.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Ratownik komentuje wypadek Andrzeja Dudy. Padły ostre słowa

Andrzej Duda w ostatni weekend miał wypadek na skuterze wodnym. Wraz z pasażerką znalazł się w morzu. Sytuację skomentował ratownik wodny, który w ostrych słowach opowiedział o bezpieczeństwie na wodzie. Może być to przestrogą dla wielu Polaków.

Andrzej Duda wypoczywał nad morzem oddając się jednocześnie swojemu hobby, jakim jest jazda na skuterze wodnym. W ubiegły weekend doszło niestety do wypadku, w wyniku którego prezydent z pasażerką znaleźli się w wodzie. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. Sytuację skomentował ratownik.

Polska na czarnej liście, będzie kwarantanna. Kolejny kraj podjął decyzjęPolska na czarnej liście, będzie kwarantanna. Kolejny kraj podjął decyzjęCzytaj dalej

Andrzej Duda miał wypadek, ratownik komentuje

Po weekendowym wypadku Andrzeja Dudy na skuterze wodnym, redakcja SE zapytała o opinię Sławomira Gicewicza, prezesa Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na Warmii i Mazurach. Ten powiedział, że maszyny mogą rozpędzać się nawet do 120 kilometrów na godzinę. Utrata kontroli przy takiej prędkości może być porównana do upadku z motoru na beton. W najgorszym przypadku może skończyć się potłuczeniami narządów wewnętrznych i utratą przytomności, co skutkowałoby utonięcie.

- Mądrzy ludzie zakładają na skuter także kask - mówił redakcji SE Sławomir Gicewicz. Dodał, że absolutną koniecznością podczas jazdy skuterem jest kamizelka ratunkowa.

- Ludzi często gubi brawura, nonszalancja - przestrzega wielokrotny mistrz świata sportów motorowodnych Waldemar Marszałek w rozmowie z SE.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd zdecydował. Jest zakaz. Przepisy obowiązują od dziś
2. Najbardziej imponujące polskie banknoty okolicznościowe. Nowy banknot z Piłsudskim nawet się nie umywa do reszty?

Według ustaleń SE, prezydent jechał skuterem z bardzo dużą prędkością. W pewnym momencie stracił kontrolę i wraz z pasażerką znalazł się w morzu. Znajdujące się w pobliżu Służby Ochrony Państwa pomogły im wyjść z wody. Jak nieoficjalnie podaje redakcja Gazeta.pl, Andrzej Duda posiada patent sternika motorowodnego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna tragedia w górach. Nie żyje polski sportowiec, miał tylko 27 lat
  2. Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. "Płakałam i prosiłam, żeby mnie nie krzywdzili"
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku

źródło: Gazeta.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł