Amsterdam. Martyna Wojciechowska w holenderskim mieścieinstagram.com/martyna.world

Byliście w Amsterdamie? Martyna Wojciechowska właśnie go zwiedza

Amsterdam to niezwykle popularne miejsce turystyczne w Europie. Holenderskie miasto co roku przyciąga tłumy turystów. Jeżdżą do niego także Polacy. Teraz wyjechała tam Martyna Wojciechowska. A wy tam byliście?

Amsterdam to największe miasto w Holandii, która teraz nazywana jest Niderlandami. Można tam znaleźć mnóstwo atrakcji turystycznych, takie jak zabytki czy nowoczesna architektura. Często podróżują tam również Polacy. Teraz pojechała tam najpopularniejsza polska podróżniczka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Martyna Wojciechowska. Na Instagramie pokazała zdjęcie.

Nie jest dobrze. Stan wyjątkowy może być dopiero początkiem. Nasi sąsiedzi rozważają jeszcze większe restrykcjeNie jest dobrze. Stan wyjątkowy może być dopiero początkiem. Nasi sąsiedzi rozważają jeszcze większe restrykcjeCzytaj dalej

Wojciechowska odwiedziła Amsterdam. Piękne miasto

Amsterdam to miasto, w którym można znaleźć ponad 7 tysięcy zabytków. Są to między innymi kościoły, kamienice, mosty, fortyfikacje i giełdy. Odwiedzić można również liczne parki, place, galerie i muzea. Popularnym miejscem jest na przykład Oude Kerk, czyli najstarszy kościół w mieście.

Choć Amsterdam jest stolicą Holandii, to nie jest to jedyna stolica tego państwa. Choć rzadko się to zdarza, czasem można znaleźć kraje, które mają więcej niż jedną stolicę. Dlatego też, jeśli ktoś chce szukać w Amsterdamie siedziby władz, będzie to robił na próżno. Niderlandzkie władze znajdują się w pobliskiej Hadze.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki skandal w WHO. Nie mieści się w głowie. Prawda wyszła na jaw
2. Wypowiedź Czarnka o kobietach jest kroplą w morzu. Nieznane wypowiedzi w rozmowach z Radio Maryja
3. Skutki są porażające. Huragan przeszedł nad Polską. Straszna noc dla części Polski

Na Instagramie wyjazdem do Amsterdamu pochwaliła się Martyna Wojciechowska. Gwiazda spędza tam urlop. W komentarzach pod zdjęciem można przeczytać zachwyty nad tym miastem. "Kocham Amsterdam od pierwszego wejrzenia", "Przyjechałam raz, zakochałam się i zamieszkałam tutaj" - czytamy pod fotografią. Byliście w Amsterdamie? Jeżeli tak, to czekamy na wasze relacje na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód
  2. Klamka zapadła. Ludzie polecą na Marsa dzięki rewolucyjnej technologii. Aż ciężko uwierzyć w pomysł naukowców
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Właściciel strzelił do golden retrievera. Bezcenna reakcja szczeniaka, zasłużył na Oscara

Źródło: Wikipedia, Instagram

Następny artykuł